Dursun Özbek, Ahmet Bulut'la Görüşüyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Ahmet Bulut'la Görüşüyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dursun-ozbek-arda-turan-i-dusunmuyoruz.jpeg

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Arda Turan'ın transferi için menajeri Ahmet Bulut ile görüşüyor. (beIN Sports)

Şimdi ben bu Tudor sahtekarının neresini destekliyim daha? Sneijder temposuz diye yalan atıp Arda gibi her topun üstüne basan, tempolu oyunun içine eden oyuncuyu neden istiyor? Biliyormu bu çocuğun Terime yaptıklarını? Terime yapan takıma ve sana ne yapar?

Ya bir Selçuk kaldı diyorduk, şimdi yine bu futbolu bırakmış, fiziğine dikkat etmeyip şişmiş terbiyesizi mi alacağiz?

1.si bu karaktersizi istemiyorum
2.si barça satarsa çine iteler 20 30 a veya top altı takımlar 10 15 e çakar neden kiralık bize versin ?

Şimdi ben bu Tudor sahtekarının neresini destekliyim daha? Sneijder temposuz diye yalan atıp Arda gibi her topun üstüne basan, tempolu oyunun içine eden oyuncuyu neden istiyor? Biliyormu bu çocuğun Terime yaptıklarını? Terime yapan takıma ve sana ne yapar?

Ya bir Selçuk kaldı diyorduk, şimdi yine bu futbolu bırakmış, fiziğine dikkat etmeyip şişmiş terbiyesizi mi alacağiz?

doğru sneijderi beğenmeyib ardayı istemek mantıksız tudorda bitmiştir an itibariyle tek lafına inanmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt