Dursun Özbek: "Asamoah ve Filipe Luis'i istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Asamoah ve Filipe Luis'i istiyoruz"

Dursun Özbek:"Asamoah ve Filipe Luis transfer listemizde.Ocak ayında iki oyuncudan bir tanesini kadroya katmak için çalışıyoruz."

Dursun Özbek:"Yerli oyuncularla ilgili de çalışmamız var."

Dursun Özbek : Arda Turan bizim evladımız. Yazılıyor, çiziliyor ama ben hayret ediyorum. Herhangi bir görüşme olmadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Asamoah la uzatmayacaklar bana kalırsa ikisinide alsınlar

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fernando Muslera
Mariano Filho - Maicon Roque - Serdar Aziz - Filipe Luis
Fernando Rogues - Kwadwo Asamoah
Sofiane Feghouli - Badou NDiaye - Younes Belhanda
Bafetimbi Gomis
:eek:

Dursun Özbek: "Asamoah ve Filipe Luis transfer listemizde yer alıyor. Yerli takviyesi de olabilir. En iyisini yapmak için çalışıyoruz."
Dursun Özbek: "Ndiaye için herhangi bir teklif yok. Oyuncumuzu satmayı düşünmüyoruz."
Dursun Özbek : "Arda Turan bizim evladımız. Yazılıyor, çiziliyor ama ben hayret ediyorum. Herhangi bir görüşme olmadı."

HurAslan sur Twitter : "Dursun Ozbek: "Asamoah ve Filipe Luis transfer listemizde yer alıyor. Yerli takviyesi de olabilir. En iyisini yapmak icin calışıyoruz.""

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

daha bir hafta önce yalanlamadi mi bu Luis'i ?

Dursun Ozbek: Arda Turan ve Filipe Luis ile goruşmemiz olmadı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dursun Özbek: "Asamoah ve Filipe Luis transfer listemizde yer alıyor. Yerli takviyesi de olabilir. En iyisini yapmak için çalışıyoruz."
Dursun Özbek: "Ndiaye için herhangi bir teklif yok. Oyuncumuzu satmayı düşünmüyoruz."
Dursun Özbek : "Arda Turan bizim evladımız. Yazılıyor, çiziliyor ama ben hayret ediyorum. Herhangi bir görüşme olmadı."

HurAslan sur Twitter : "Dursun Ozbek: "Asamoah ve Filipe Luis transfer listemizde yer alıyor. Yerli takviyesi de olabilir. En iyisini yapmak icin calışıyoruz.""

Is bitmek üzere luis le
Yeni sol bekimiz gibi artık

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Görusmemız olmadı demiş listede değil dememiş ki

Üst Alt