Dursun Özbek: "Bana 'AMK' dediler!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Bana 'AMK' dediler!"

dursun-ozbek-2344jpgTyyLUvmO.jpg

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, Mayıs ayı olağan genel kurul toplantısında bir konuşma gerçekleştirdi. Dursun Özbek, edilen küfürleri canlı yayında dev ekrana yansıttı.

Bazı üyelerin kendisine küfür ettikleri için üyelikten ihraç edildiklerini söyleyen Özbek, edilen küfürleri canlı yayında dev ekrana yansıttı.

CANLI YAYINDA EDİLEN KÜFÜRÜ OKUDU

Özbek, "Ortalığı yangın yerine çevirdiler, kendini eleştireni disipline veriyor diye, böyle bir tavır gördünüz mü hiç? Söylemekten utanıyorum, Allah aşkına üslup bu mu olmalı? (Küfür ekrana veriliyor) Genel Kurulu lağvet amk diyor. Değerli Galatasaraylılar tersini söyleyen varsa çıksın, Genel Kurul üyesine yakışır mı? Beyan edin, bu ifade, aşağılama yakışır mı? Ne oluyor bize yahu? Değerli Galatasaraylılar beni eleştirdi diye kimse ile bir hesabım yok, fikri hür bir toplumuz, eleştiriden kuvvet alırım. Sosyal medyada etraf yangın yeri olmuş" dedi.

Hür haber

dursun-ozbek-2344jpgTyyLUvmO.jpg

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, Mayıs ayı olağan genel kurul toplantısında bir konuşma gerçekleştirdi. Dursun Özbek, edilen küfürleri canlı yayında dev ekrana yansıttı.

Bazı üyelerin kendisine küfür ettikleri için üyelikten ihraç edildiklerini söyleyen Özbek, edilen küfürleri canlı yayında dev ekrana yansıttı.

CANLI YAYINDA EDİLEN KÜFÜRÜ OKUDU

Özbek, "Ortalığı yangın yerine çevirdiler, kendini eleştireni disipline veriyor diye, böyle bir tavır gördünüz mü hiç? Söylemekten utanıyorum, Allah aşkına üslup bu mu olmalı? (Küfür ekrana veriliyor) Genel Kurulu lağvet amk diyor. Değerli Galatasaraylılar tersini söyleyen varsa çıksın, Genel Kurul üyesine yakışır mı? Beyan edin, bu ifade, aşağılama yakışır mı? Ne oluyor bize yahu? Değerli Galatasaraylılar beni eleştirdi diye kimse ile bir hesabım yok, fikri hür bir toplumuz, eleştiriden kuvvet alırım. Sosyal medyada etraf yangın yeri olmuş" dedi.

Hür haber
GSC olarak da bir birleştirmiş küfür mesajı yazıp gönderelim Dursun Bey'e.

Gerekli Modlar ilgilensin.

yıllar önce gazetede yazmaya başlayan değerli şairimizin yazısında göt'ü g..t yazmayıp da aleniolarak göt yazdığı için soruşturma geçirerek tutuklanması ve sonra da beraat etmesi olayı.*
hakim şaire sorar: -sayın yücel neden böyle yazdınız? biliyorsunuz ki bu tür kelimeleri yazmak yasaktır ve suçtur.
c.yücel:- valla hakim bey bizim köyde göte göt derler de ondan.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Az bile demisler.
Ben olsam sana düm düz giderim, ki her gün kulaklarini çinlatiyorum senin ve yedi ceddinin.

Üst Alt