Dursun Özbek: "Başakşehir maçı yol kazasıydı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Başakşehir maçı yol kazasıydı"

58ef910518c7732a706ad1b1.jpg

Galatasaray'ın Başkanı Dursun Özbek gündem dair değerlendirmelerde bulundu. İşte o sözler

Galatasaray'ın Başkanı Dursun Özbek aldığı taciz telefonları, Başakşehir maçı ve oyuncuların Florya'da yaptığı toplantıya dair değerlendirmelerde bulundu. İşte Dursun Özbek'in sözleri...

CEZALARINI ÇEKECEKLER

"Birileri, benim ve eşimin telefon numaralarını internete koymuş. 1,5 aydan beri telefondan taciz ediliyoruz. Uzun süredir taciz telefonları geliyor. İnsanların özelini internet sayfalarına koyup oradan da arayın taciz edin denmesi son derece yanlış. Bunun içinde tehdit, küfür, her şey var. Bunu Galatasaraylı olmayanların yaptığı düşüncesindeyim. Bunu bir Galatasaraylı yapmaz. Bunu yapan insanlar Galatasaray taraftarı olamaz. Suç duyurusunda bulunduk. Soruşturma aşamasında. Cezayı çekecekler. Ben Galatasaray'a hizmet için varım ve hizmet etmeye geldim. Son derece ciddi çalışıyoruz. Bunu gölgelemek için hakaret mesaj atanlara şunu söylüyorum: Bu davranış bizim ananelerimizde ve kültürümüzde yoktur. Ayıptır, kabul edilemez ve onları yasalara emanet ediyorum"

FENERBAHÇE MAÇI HAKKINDA...

"Tüm Galatasaray taraftarını Fenerbahçe maçına bekliyorum. Kimsenin Galatasaray'a küsmeye hakkı yok. 50 bin kişi olalım. Bütün takımlarda yol kazaları olur. Başakşehir maçı öyleydi. Fenerbahçe maçının öneminin farkındayız. herkes iyi sonuca inanıyor.Yönetim olarak biz de performanslarının iyi olması için elimizden geleni yapacağız. Galibiyete inanan bir takım var. Başakşehir maçı örnek alınmasın. Galatasaray Avrupa'ay alışmış bir takımi gelecek sezon da burada olacak"

FLORYA'DA YAPILAN TOPLANTI

"Oyuncular da çok üzüldü, beklenen değildi oyuncular için. Fenerbahçe maçına hazıranıyorlar. Pazar günü neler olacağını göreceğiz. Galibiyete inanan bir takım var, konuşuyoruz"

Hürriyet

kaç yaşındasın bilmiyorum dursun ama kaç yaşında isen o kadar sene önce bir kaza olmuş evet. Ne yazık ki bu kazanın ürünü şimdi bizi......

Hala şu takıma iyi bir stoper alamadılar her kaza yol kazası oluyor tabi canım sen git 4 m euro Eren'e 4.5 m euro Serdar Aziz'e 3 m euro Tolga'ya ver sonra yol kazası de lafı geçiştir geç kardeşim bu sezon harcadığın tüm paraya 3 tane adam alsaydın 1 stoper 1 DOS 1 forvet şu an açık ara şampiyonduk ama tabi her yenilgi sonrası yol kazası demeye devam etsin

Kaleye şutun yok ne yol kazası ? Takım hadi tıkır tıkır oynarda talihsiz çekilde fark da yiye bilirsin bir maçda. Ama takım tıkır tıkır değil tilt ağa tilt

Geberesice. Muşmula suratı ile utanmadan pişkin pişkin çıkıp konuşuyor hala. Yalnız bu işte Dursun yalnız değil. Onu ibra eden bu rezilliğe yuman herkes haindir, bu kulübün en büyük düşmanıdır.

Üst Alt