Dursun Özbek: ''Beni düşman gibi görmelerine çok üzüldüm. Çok ağrıma gitti'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: ''Beni düşman gibi görmelerine çok üzüldüm. Çok ağrıma gitti''

Korkma başkan transfer taraftarı Ocak ayını bekliyor. Yapacağın 2 transferle kulüp tarihinin en iyi başkanı seçilirsin yine. Yine destek çıkma zamanı goy goygoyları başlar, hainliklerini görmezden gelirler.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır gören de bu adamı bulunmaz hint kumaşı sanacak... Mamaladığın ultramallar ve kurullardaki rantçılar haricinde seni savunan var mı? Sen Galatasaray dümanı değilsin de nesin?

Niye bazı konularda muhakeme yeteneğiniz ortadan kayboluyor ?

Beğenin beğenmeyin adam Galatasaray başkanı. Seçimle geldi muhtemelen de seçimle gidecek.

İbra edilmeyen başkanlara gösterilen toleransın %1 i bu adama gösterilmedi.

Geldiği günden beri , terleyen derisiyle , üstüne oturmayan takım elbisesiyle , konuşmasıyla falan dalga geçildi.

Beyler biraz kendimize gelelim. Kendi stadımızda kendi başkanımızı yaralamaya teşebbüs edecek kadar da hain olmayalım.

Bu yüzden kombine almıyorum , bu yüzden o stada gitmiyorum.

Galatasaray tribünü şuan en leş tribündür nazarımda.

Aferin bir daha ki sefere headshot atın başkana da başınız belki arşa değer dangalak herifler.

Bu arada başkanı başarılı bulmuyorum ama bu hareketler kahpelikten başka bir şey değil.

normal sınırlar ıcerısınde elstırı yapan kısılerle headshot atan kısılerı bırbırınden ayıralım
ayrıca boyle bır olaydan oturu gsaray trıbunlerı les demek haksızlık olur

Dengeli baskan adayi cikmamasi en buyuk problem. Dengeliden kastim , bazi baskanlar geliyor futbolu teslim ediyor erbabina , fakat biraz soguk suratli despot oluyor ve onun doneminde bir turlu malesef mecbur oldugumuz devletle bankalarla kamu kurumlariyla isler ilerlemiyor

mesela aysal , terimle takismasina kadar giptayla izlenen bir yol izledi , ama hic bir projdede 4 senede gram ilerleme saglayamadi , saglattirmadilar .. saglattirmadiklarini ben de kabul ediyorum ama finali degistirmiyor bu , nihayetinde klup sportif basari elde edemedigi anda gelir kalemleri sifirlandi

arazileri degerlendirtmediler , hukumetten randevu alamazdi , spk hep islerimize kostek oldu , basketbol olaylari malum , hakli oldugumuzda bile haksiz ciktik

ama mesela polati fb ve hukumet elinde oynatiyordu , kim gerekiyorsa o sampiyon oluyordu kafamizi kaldiramiyorduk ama yapisal tum islere de izin cikiyordu

stada yeni muteahhit bulundu , tonla dava kapatildi , store arazisi kurtarildi , riva ruhsati alindi , sirketler birlestirildi

dursun da simdi buna calisiyor , tesis yeri kapmaya calisiyor , oteli kondurdu oraya iznini bilmem nesini alip , arazileri gunun kosullarina en uygun sekilde degerlendirdi diye dusunuyorum , ayrica basketbol salonu ve cati problemini birbirine saydirip bir tasla iki kus vurdu

fakat bunun yani sira , en azindan simdiye dek sportif anlamda her attigi tas bosa gitti , milyonlarca euro sokaga atildi , aysalin hic degilse harcayip basarili oldugu bransi harcayip basarisiz olan hale getirdi

bu sene eger sampiyon olunur ve diger saydigim islerin hepsi mecrasinda ilerler , kazma vurulur ise ben gecmis gunahlarinin bir kismini kendimce affederim

fakat dursun elestirilirken hatta herhangi bir baskan elestirilirken su hic unutulmasin , baskan adaylari var da mi insanlar zorla dursunu seciyorlar , alternatif mi var

bir iki her donem adaylik koyup yonetimini bile oylesine hazirlayan var , onlar haric kim ciddi ciddi ben de adayim dedi de kaybetti ?

Taraftar 2-0 geriye düşünce sana para attı değil mi yağlı surat ? Yılların birikimini kusmadılar aslında ? Bunlar daha iyi günlerin, kazara bir dönem daha seçilirsen bak bakalım kafana para yerine neler neler atılacak. Bu utanması, arlanması olmayan adama verilecek en güzel tepki budur. Medeni şekilde protesto edildi de n'oldu, çok anladı sanki. Hem madem bu kadar içerlemiş, bassın istifayı defolsun. Koskoca Galatasaray'ın başkanlık makamı kimlere kaldı, yazık.
Ayrıca masalı bıraksın da taraftara küfreden, el kol yapan herifin hala yönetimde olmasının hesabını versin. Göztepe maçında çok şiddetli tepki verilmeli bu duruma.

Her ne olursa olsun fiziksel siddetin yeri yoktur , dag basi degil burasi , bu davranisi yapanlar kameralarla tesbit edilecek zaten

diger yandan o narman denen adam icin soylenenlere katiliyorum

acilen yonetimden azli lazim

Şimdi soracağım soru sonucunda bana saldırmayın. Dursun Özbek'ten memnun olmadığımı her fırsatta söylüyorum. Ancak çok merak ettiğim bir şey var.

Bugün Dursun Özbek istifa etse kim başkan olacak?

NOT: "Galatasaray Kulübü başkansız kalmaz" vb. popülist cevaplar istemiyorum. İsim yazın.

Şimdi soracağım soru sonucunda bana saldırmayın. Dursun Özbek'ten memnun olmadığımı her fırsatta söylüyorum. Ancak çok merak ettiğim bir şey var.

NOT: "Galatasaray Kulübü başkansız kalmaz" vb. popülist cevaplar istemiyorum. İsim yazın.

Prof. Dr. Av. Mehmet Helvaci

İnan reis bulur birini.Muharrem Yılmaz ismi konuşuluyordu Mart ayında,onu hazırlıyormuş derinler.

Üst Alt