Dursun Özbek: ''Beni düşman gibi görmelerine çok üzüldüm. Çok ağrıma gitti'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: ''Beni düşman gibi görmelerine çok üzüldüm. Çok ağrıma gitti''

11676fe7ee414f07226ad60cb75a0953.jpg

Dursun Özbek: ''Beni düşman gibi görmelerine çok üzüldüm. Çok ağrıma gitti''

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Beni düşman gibi görmelerine çok üzüldüm. Çok ağrıma gitti" dedi.

Galatasaray, önceki akşam evinde 90 dakikada kış ile baharı bir arada yaşadı.

İlk yarıyı 2-0 geride kapatan sarı-kırmızılılarda teknik direktör Igor Tudor, bütün tribünler tarafından istifaya davet edildi.

YABANCI MADDE ATILDI

Sonrasında yönetime de tepkiler başladı. Başkan Dursun Özbek'in bulunduğu locaya dönük şiddetli protesto devam etti. Yönetici Alper Narman'ın da devreye girmesiyle olaylar daha da alevlendi.

2d7b5dd9e9153ae258d6b8f362ec13ee.jpg

Bu sırada locaya doğru fırlatılan yabancı maddelerden biri Başkan Dursun Özbek'in kaşını sıyırdı. İkinci yarıda Galatasaray 4 gol birden atarak karşılaşmayı kazandı ancak yöneticilerin ve teknik heyetin hafızasında ilk yarıda yaşananlar kaldı.

"ÇOK AĞRIMA GİTTİ"

Dursun Özbek*"İki senedir istifa seslerine alıştık. Taraftar protestoda bulunabilir. Ama beni düşman gibi görmelerine çok üzüldüm. Çok ağrıma gitti"diyerek kırgınlığını belirtti ve stattan da çok üzgün şekilde ayrıldı.

f16f5cec44a1a3b86d00490684107f44.jpg

"SANIRIM BENİ HİÇ KABUL EDEMEYECEKLER"

Teknik direktör Igor Tudor ise, Östersunds maçında da tepki gördüğünü ama bu maçta yaşadıklarından, taraftarın protestosundan çok üzgün olduğunu ifade ederek*"Sanırım beni hiç kabul edemeyecekler"diyerek yakınlarına dert yandı.

Akabinde maç çıkışı Okan Buruk'la yaşadığı olay ve Buruk'un elini sıkmaması ve yaptığı açıklamalar Hırvat hocayı oldukça üzdü.

Ensonhaber.com

samimi olarak üzülen ve kırılan insanın onuru olur herseyden önce gururu olur utanması olur bunların hangi biri var sende de hocanda da.

haber yalan muhtemelen ama ben ikisinede sövecek yer arıyorum zaten fırsat bulmusken giydireyim dedim

illa maglup oldugumuz mac sonunu beklemeye gerek yok

Kimlerin yabancı madde attığını tespit edip gerekeni yap. Ama, senin de gerekini yapıp İstifa etmen gerekir. Bu Taraftarın tepkisi öyle üç beş maç yüzünden oluşan bir tepki değil.

Son düzenleme:
Niye bazı konularda muhakeme yeteneğiniz ortadan kayboluyor ?

Beğenin beğenmeyin adam Galatasaray başkanı. Seçimle geldi muhtemelen de seçimle gidecek.

İbra edilmeyen başkanlara gösterilen toleransın %1 i bu adama gösterilmedi.

Geldiği günden beri , terleyen derisiyle , üstüne oturmayan takım elbisesiyle , konuşmasıyla falan dalga geçildi.

Beyler biraz kendimize gelelim. Kendi stadımızda kendi başkanımızı yaralamaya teşebbüs edecek kadar da hain olmayalım.

Bu yüzden kombine almıyorum , bu yüzden o stada gitmiyorum.

Galatasaray tribünü şuan en leş tribündür nazarımda.

Aferin bir daha ki sefere headshot atın başkana da başınız belki arşa değer dangalak herifler.

Bu arada başkanı başarılı bulmuyorum ama bu hareketler kahpelikten başka bir şey değil.

Ulan kulübün başına geldiğinden beri taraftar gün yüzü görmedi.İstifa et!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Olm yabancı madde dediğin para atmışlar, alıp kenara koysaydın da stadın bi cephesini boyatırdın fena mı olurdu?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Düsmansin
3 senedir basarisizliklarin dibine vurdun
Sneijder olayi
Yalan söylemeler
Cl/El malliklarin
Samaroglana dönüstürmen

Daha neyi sayalim?

Son düzenleme:
Niye bazı konularda muhakeme yeteneğiniz ortadan kayboluyor ?

Beğenin beğenmeyin adam Galatasaray başkanı. Seçimle geldi muhtemelen de seçimle gidecek.

İbra edilmeyen başkanlara gösterilen toleransın %1 i bu adama gösterilmedi.

Geldiği günden beri , terleyen derisiyle , üstüne oturmayan takım elbisesiyle , konuşmasıyla falan dalga geçildi.

Beyler biraz kendimize gelelim. Kendi stadımızda kendi başkanımızı yaralamaya teşebbüs edecek kadar da hain olmayalım.

Bu yüzden kombine almıyorum , bu yüzden o stada gitmiyorum.

Galatasaray tribünü şuan en leş tribündür nazarımda.

Aferin bir daha ki sefere headshot atın başkana da başınız belki arşa değer dangalak herifler.

Bu arada başkanı başarılı bulmuyorum ama bu hareketler kahpelikten başka bir şey değil.

Hangi başkan bu kadar ezikti? Hangisi kulübün marka değerini bu kadar düşürdü? 8. Olduğumuz sezon bile böyle değildi.

Ezik kim dersen Azizin onunde el pence duran adnan polati soylerim once.

Eziklik baska birsey. Terbiyesizlik baska once bunlari ayirt edelim.

Kesinlikle basarisiz ve baskanin degismesi gerekiyor. Ama bu demek degil ki adama stadimizda kafasina gozune cisim atalim.

Evrimi tersten tamamlayacagiz galiba.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senin yapmadığın hainlik kaldı mı?
En büyük düşman sensin
Azizi başkan yapsak bu kadar zarar vermeye cekinirdi.
Elimizdeki milyar dolarlık arsaları toplamda 100 milyon euro ya elden çıkardın.

Borç gala 2. Milyar 800 milyon lira düzeyinde.
Aldığın oyuncuların çoğu daha 1 ay geçmeden çöp çıktı.
Sighordson ve groskrutgehaususus gibi iki oyuncuyu bir dakika bile oynatmadin.

Kulüp tarihine avrupa cezasını eklettin.
Coplere verdiğin maaş 65 milyon euro seviyesinde ÖnümüZdeki senelerde de avrupata gitmeme tehlikesi ile karşı karşıya getiriyorsun .

Köy takımına elettip temmuz ayında avrupaya veda etmemizi sağladın.

Derbilerde rakipler kendi sahamizda bile tokatlıyor.

Geldiğinden beri sezon sonları ilk üçe bile giremedik.
Kulübü vasıfsız akrabalarına yönettiriyorsun.
Federasyonu bırak artık 2.lig hakemleri bile seni ciddiye almıyor.
Bizi sahada rahat rahat doğruyor.
Medya teknik ekibini yerin dibine sokuyor sende hiç utanma yokmuş gibi birde aynı medya kanallarına telefon ile baglaniyorsun.
Rakip takımların hocaları senin hocana hakaret ediyor ama dava bile acamiyorsun.

Bu kadar rezilligi yapan düşman dan başka ne olabilir ki?

Gerçek Kaptan NANDO!

Üst Alt