Dursun Özbek Bodrum'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Bodrum'da

Dursun Özbek Bodrum’da

dursun-ozbek-6448jpgO89RM4oo.jpg

Son dönemde transfer görüşmeleri için bir hayli yol kat eden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek bu kez Bodrum uçağında görüntülendi.

Her zamanki gibi takım elbisesinden vazgeçmediği gözlenen Özbek’in Bodrum’a neden yolculuk ettiği (F.Terim*) ise bilinmiyor.

(Editör Yorumu*)

İşte o fotoğraf:

1659577581fdd3bef6e591ee7fc5e25f.jpg

(Sky Spor)

Bu adamin jeti yok mu yav o kadar otelleri falan var
alsana kardesim kendin bi özel jet en azindan transfer dönemleri icin

Adama helal olsun o kadar iş güc arasında bizim için cabalıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih hocam bu sene gelmezse seneye en geç gelir. 2000 jenerasyonunu kaçırmak istemez ki kendisi topladı zamanında o çocukları zaten.

Tudor hazır yeni kadroyu kurdurdu, takımı da yeni sezona hazırladı şimdi şampiyon olursak FT şampiyon yaptı olacak. Ben her şeye rağmen Tudor'un sezona başlaması taraftarıyım, bir olumsuzluk olursa FT zaten boşta. Şu aşağıda yazan ilk 11'i ver bakalım imparatora görelim kaç maç kazanabiliyor.

Muslera - Sabri, Semih, Ahmet, Carole - Selçuk, Tolga - Yasin, Sneijder, Bruma - Podolski

Şu tarihin en rezalet kadrolarından birini neye dönüştürdü adam. Tudor'u bir iki maç görelim bari yeni takıma nasıl futbol oynatıyor. Sonra adam ileride iyi yerlere gelince başarılı olunca defalarca Luce'nin ayağına gittiğimiz gibi hocam nolur dön diye ağlarız sırf bu FT sevdası yüzünden.

Tudor hazır yeni kadroyu kurdurdu, takımı da yeni sezona hazırladı şimdi şampiyon olursak FT şampiyon yaptı olacak. Ben her şeye rağmen Tudor'un sezona başlaması taraftarıyım, bir olumsuzluk olursa FT zaten boşta. Şu aşağıda yazan ilk 11'i ver bakalım imparatora görelim kaç maç kazanabiliyor.

Muslera - Sabri, Semih, Ahmet, Carole - Selçuk, Tolga - Yasin, Sneijder, Bruma - Podolski

Şu tarihin en rezalet kadrolarından birini neye dönüştürdü adam. Tudor'u bir iki maç görelim bari yeni takıma nasıl futbol oynatıyor. Sonra adam ileride iyi yerlere gelince başarılı olunca defalarca Luce'nin ayağına gittiğimiz gibi hocam nolur dön diye ağlarız sırf bu FT sevdası yüzünden.

Biraz abartı yorum olmuş sanki. Saydığın kadroyla Riekerink (forumda çoğu üyenin hoca olarak görmediği biri) liderle kapışıyordu öyle veya böyle. Yanlış hatırlamıyorsam 5 puan gerideydik görevden alındığında.

Tudor'da geldiği günden bugüne kadar ben olumlu yönde hiçbir değişiklik görmedim. Oyuncu yönetmekten gram anladığı yok. Bruma gibi bir oyuncuyu (devre arasında uygun bir teklif gelirse kalırım diye açıklama yapmıştı) istemedi. Wesley olayına hiç girmiyorum bile. Takıma yükleme yapmaktan öteye gidemeyen biri. Kondisyon antrenörü olsaydı kalsın derdim lakin bu şartlarda kalmaması kendisi içinde iyi olur. Lucescu örneğine hiç değinmesem daha iyi. keza kendisi taktik bilen bir hoca. Tudorun taktik bilgisi çok kısıtlı ve değişecek gibi de durmuyor, bu ego ve inatla olmaz yani.

Lakin rahat olabilirsin, terim dursunla çalışmayı kabul etmez. kuvvetle muhtemel reddedecektir. Adnan polatta yaptığı gibi. reddetmesi kendisi içinde iyi olur. Terim kariyeri boyunca başarılı, iş bilen yönetimlerle başarılı olmuş bir hoca. Milli takımda da bu böyle. Canaydın, Dursun, demirören gibi vasat başkan ve yönetimle başarılı olamaz. bir kere denedi (canaydın ile) ceketini asıp gitmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Üst Alt