Dursun Özbek: "Bruma'yı bonuslarla birlikte 15 milyon Euro'ya sattık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Bruma'yı bonuslarla birlikte 15 milyon Euro'ya sattık"

AJANSSPOR - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu Toplantısı'nın ardından basın mensuplarına açıklama yaptı.

Özbek, "Transferler konusunda çalışıyoruz, sona yaklaştık. Bruma için birazdan KAP açıklaması gelecek. Sözleşmesini bitirdik. 15 milyon euro bonservis bedeli var, küçük bonuslarla birlikte" dedi.

Ergin Ataman hakkında da konuşan Özbek, "Ergin Ataman uzun süre hizmet verdi. Bu konuyla ilgili doyurucu bilgiyi Can Topsakal'dan alabilirsiniz" derken, Ataman'ın attığı tweet'in hatırlatılması üzerine, "Tweet üzerinden konuşmak istemiyorum" diye görüş bildirdi.

AJANSSPOR - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu Toplantısı'nın ardından basın mensuplarına açıklama yaptı.

Özbek, "Transferler konusunda çalışıyoruz, sona yaklaştık. Bruma için birazdan KAP açıklaması gelecek. Sözleşmesini bitirdik. 15 milyon euro bonservis bedeli var, küçük bonuslarla birlikte" dedi.

Ergin Ataman hakkında da konuşan Özbek, "Ergin Ataman uzun süre hizmet verdi. Bu konuyla ilgili doyurucu bilgiyi Can Topsakal'dan alabilirsiniz" derken, Ataman'ın attığı tweet'in hatırlatılması üzerine, "Tweet üzerinden konuşmak istemiyorum" diye görüş bildirdi.
başkan dedigin sey bilgiyi sundan alabilirsiniz demez. camiada en yetkili adam sensin ve bilgi vermek zorundasin. bilgiyi alip sen soyleyeceksin ki sorumlulugun bu senin

sat sen herkesi sat gönder ergin hocanında başını yediniz resmen rezilleri oynuyoruz defolun gidin be bi bitmediniz yeter ulan yeter

Ama aysal batırdı yaaa,ulan adamın aldıklarını sat sat bitiremedin hala madursun enkaz edebiyatı.

Vallaha aynı temsil ettikleri gibi onlarda ne varsa özelleştirip,15 yıl iktidar olup hala madur olabiliyolar!

16789326_1241263665995169_952194498631303168_n.jpg

Dursun Özbek : Bruma transferinde özellikle pay koydurtmadım , Galatasaray büyük bir kulüp , pay peşinde koşmamız doğru olmaz.

Üst Alt