Dursun Özbek Çankaya Köşkü'nde | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Çankaya Köşkü'nde

bb,AGDpQXshT06nMpo9drLVIA.jpg

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmek üzere Ankara'ya gitti. Başkan Özbek'in yapılması planlanan spor salonu ile alakalı temaslarda bulunacağı belirtildi.

Galatasaray başkanının, tapu konusundaki süreci en kısa sürede sonuçlandırıp salonun sponsor desteği ile yapılmasını düşündüğü ifade edildi. Galatasaray Kulübü, konuyla alakalı gerekli izinleri almış ve projenin yapımı için sponsor firmayla daha önce anlaşma sağlamıştı.
Özbek'in Ankara'ya gitmesi nedeniyle Galatasaray yönetim kurulunun haftalık toplantısı ertelendi. Galatasaray Yönetimi, Pazar günü yapılacak Mali Genel Kurul öncesi hem tabloları detaylı şekilde inceleyecek.

Geçtiğimiz günlerde Sportif A.Ş Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden Levent Nazifoğlu'ndan sonra nasıl bir yöntem izleneceği de toplantıda masaya yatırılacak. Sarı kırmızılı yönetimin Mali Genel Kurul'a kadar sık sık bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunacağı belirtildi.

NTV

Hey yavrum hey yeni kongrede yeni yalan satma turlari bunlar. Yiyen serefsizdir yok oyle bu zamana kadar gidip anlasip temele baslasaydi

Ne salonu bu çapsız belki de Galatasaray adasını da birilerine peşkeş çekecek.Zaten bir ada kaldı elimizde bugün olmasa da yakında ona da göz dikerler.

Onlar bütün gerçekleri biliyor da, işin içinde şantaj rüşvet dönüyordur eminim.

Aga adam anladi ibrenin er ya da gec kendisine döndügünü, ondan beri acik acik göstere göstere siyasilerle icli disli oluyor adam.

Twitter da okudum ne kadar dogrudur bilemem ama Dursun baskan oldugundan beri 16 ihaleye girmis ve 14 tanesini almis.

Kisacasi siyasetin de futbolun da dursun'un da Allah bin belasini versin. Göstere göstere agzimiza s.ciyorlar.

Aga adam anladi ibrenin er ya da gec kendisine döndügünü, ondan beri acik acik göstere göstere siyasilerle icli disli oluyor adam.

Twitter da okudum ne kadar dogrudur bilemem ama Dursun baskan oldugundan beri 16 ihaleye girmis ve 14 tanesini almis.

Kisacasi siyasetin de futbolun da dursun'un da Allah bin belasini versin. Göstere göstere agzimiza s.ciyorlar.

Çember iyice daraldı dursun için, teker teker yol arkadaşlarını feda etti. En son riekerink ve nazif'i yolladı. Sıranın ona geldiğinin farkında.

Dursun, gsyi ve en önemli varlıklarını 40 haramilere peşkeş çekti karşılığını alacaklar elbet.

Çember iyice daraldı dursun için, teker teker yol arkadaşlarını feda etti. En son riekerink ve nazif'i yolladı. Sıranın ona geldiğinin farkında.

Dursun, gsyi ve en önemli varlıklarını 40 haramilere peşkeş çekti karşılığını alacaklar elbet.

Adam buraya büyük bir projenin piyonu olarak geldi ve 10 numara piyonluk yaptı yaranması gereken kişilere

Adam buraya büyük bir projenin piyonu olarak geldi ve 10 numara piyonluk yaptı yaranması gereken kişilere

Hala "Ünal Aysal kaçtı" derler, onların kalpleri vardır onunla kavrayıp anlayamazlar.. gözleri vardır görmezler, kulakları vardır onunla işitmezler.

Riva ve florya'yı anlayamayanlar Başkanımızın gidişini elbette anlayamazlar.

Üst Alt