Dursun Özbek, Cavanda Gerçeğini Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Cavanda Gerçeğini Açıkladı!

640x360_7294d43f-4b2e-4a11-a291-45250e910a77.jpg

Galatasaray'ın şubat ayı olağan divan kurulu toplantısı, Çarşamba Gayrettepe Dedeman Otel'de yapılacak. Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar başkanlığında düzenlenecek toplantıda, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, gelecek dönemle ilgili üyeleri bilgilendirecek. Ayrıca kulübün mali yapısı da konuşulacak.

Bu sırada eski başkan Dursun Özbek'in de kendisine yöneltilen suçlamalarla ilgili belgelerle konuşacağı ve gereken açıklamayı yapacağı dile getirildi. Özbek dün kurmaylarıyla toplantı yaparak yarınki divan kurulunda nasıl bir yol izleyeceğini belirlemeye çalıştı.

Eski başkanın otel konaklamalarıyla ilgili kulübe 6 milyon lira bağışta bulunduğunu belgeleriyle üyelere aktaracağı belirtildi. Diğer taraftan Cavanda'nın alınmasıyla ilgili olarak yapılan eleştirilere ise yine belgeyle yanıt verileceği öğrenildi.

CAVANDA İTİRAFI

Geçtiğimiz yıl Trabzonspor'dan alınan futbolcunun 1.7 milyon euroluk serbest kalma maddesinin neden devreye sokulmadığına açıklık getirecek olan Dursun Özbek'in,"1.7 milyon euroyu peşin verirseniz bu mümkün idi. Ancak bu bonservisi peşin verecek nakit para kasamızda yoktu" diyeceği bildirildi.

Sag solda aday olacagi yonunde haberler yapiliyor ama, bu yenilgiden 'ders' aldigini ve tekrar aday olup parasini kurtarmak istiyor olabilir.

O zaman lise desteği arkasında olmadan aday olur dediğin gibi olursa,Mustafa Cengiz-Dursun ikilisinden bağımsız 3. bir lise adayı çıkar o zaman o durumda.Dursun da 500 oy anca alır o durumda zaten.

O zaman lise desteği arkasında olmadan aday olur dediğin gibi olursa,Mustafa Cengiz-Dursun ikilisinden bağımsız 3. bir lise adayı çıkar o zaman o durumda.Dursun da 500 oy anca alır o durumda zaten.
Gerci benim dusuncem, aday olsa bile kazanamayacak artik Dursun. Mustafa Cengiz de devam edebilir mi soru isareti. Buyuk ihtimalle yeni adaylar cikacaktir.

Dursun kripto derin GS yapılanmasının adamı değil mi? Liseciler bayılmıyordur bence dursuna.

Kripto derin GS derken?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Gerci benim dusuncem, aday olsa bile kazanamayacak artik Dursun. Mustafa Cengiz de devam edebilir mi soru isareti. Buyuk ihtimalle yeni adaylar cikacaktir.

Kazanamaz işte onu dedim ben de.Mustafa Cengiz-Dursun olmaz,3. bir aday mutlaka olur.Lise desteğini alamadan da Dursun başkan falan olamaz zaten,aldığı oyların %90'ı liseden geliyor.

Kripto derin GS derken?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Kazanamaz işte onu dedim ben de.Mustafa Cengiz-Dursun olmaz,3. bir aday mutlaka olur.Lise desteğini alamadan da Dursun başkan falan olamaz zaten,aldığı oyların %90'ı liseden geliyor.

Sözde GS li derin GS. Misal veriyorum, Mitin içindeki fetö yapılanması gibi, Sicil kurul başkanı serdar eder ve ahmed ocaklı.

Üst Alt