Dursun Özbek: “Çifte kupa geliyor” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: “Çifte kupa geliyor”

Galatasaray Kulübü’nün 23 Mayıs’ta yapılacak seçimli olağan genel kurulunda başkanlığa aday olan Dursun Özbek’ten camiayı rahatlatacak iddialı açıklamalar…
Galatasaray’ın Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Medicana Sivasspor’u 4-1 yendiği maçın ardından konuşan Özbek, genç ve dinamik bir listeyle seçime girdiğini belirterek, “Galatasaray’a uzun yıllar hizmet edecek bir ekip kurduk. İçinden belki de başkanlar çıkartacak bir ekip. Önümüzdeki haftadan itibaren hem ekibimizi hem de projelerimizi tanıtacağız. Taraftarlarımızın isteklerini dinleyeceğiz. Sahaya iniyoruz, tatlı bir seçim yarışı başlayacak” diye konuştu. Sarı-kırmızılı kulübün büyük bir potansiyele ve yaşanan mali sorunları aşabilecek güce sahip olduğunu anlatan Özbek “Galatasaray çok büyük bir marka. Bana göre potansiyeli çok yüksek. Eğer genel kurul bize yönetim yetkisini verirse, kısa sürede Galatasaray çok daha başarılı, finansman açısından kuvvetli hale gelecektir. Galatasaray’ın kaynakları çok geniştir. Her zaman da sportif başarı başta olmak üzere Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi. Ardından da sportif başarı konusunda “Kupa da geliyor dördüncü yıldız da. Başarılı sonuçlar alıyoruz. 4. yıldız da kupa da bizim. Bunda çok iddialıyız” ifadesini kullandı.

Dursun Özbek: “Çifte kupa geliyor” | GSCimbom Galatasaray Portalı

Umarim finalde Fenerbahce ile karsilasiriz ve onlari yenerek aliriz. Ozaman ciddi anlamda degerli olur bu Kupa. Lig´de de sampiyonluk gelirse, tadindan yenmez.

Umarim finalde Fenerbahce ile karsilasiriz ve onlari yenerek aliriz. Ozaman ciddi anlamda degerli olur bu Kupa. Lig´de de sampiyonluk gelirse, tadindan yenmez.
Dediğin gibi hem şampiyon olur ve Türkiye kupasını Fener'in elinden alırsak , şikeciler feci karışır. Bir iki kelle gider diye düşünüyorum. Kaos ortamı olur camiaları.

Böyle bir durum işimize gelir ve yine bir şampiyonluk serisi ile Fener'i şampiyonlar ligi parasından mahrum bırakarak maddi olarak uçuruma atabiliriz.

Senaryoya gellll

Turgay Juande Ramos ile anlasmis altyapinin basina getirecekmis :D

Ya bu Turgayi nedense seviyorum ben, adam da cok masum bir sifat var, sempatik biri :asd:

Dediğin gibi hem şampiyon olur ve Türkiye kupasını Fener'in elinden alırsak , şikeciler feci karışır. Bir iki kelle gider diye düşünüyorum. Kaos ortamı olur camiaları.

Böyle bir durum işimize gelir ve yine bir şampiyonluk serisi ile Fener'i şampiyonlar ligi parasından mahrum bırakarak maddi olarak uçuruma atabiliriz.

Senaryoya gellll

Olan iso'ya olur...

ben bu klubu cozemıyorum arkadas alı durust faruk suren adnan ozturk sımdı aday olmayacaksanız ne zaman aday olacaksınız?ozellıkle adnan ozturk? yabancı sınırı kalkmıs futbolcudan anlıyorsun ceo luktan anlıyorsun gel klubun basına bu fırsatı bıdaha ne zaman yakalayacaksın.dursunlara turgaylara bıraktılar bızı

Üst Alt