Dursun Özbek: "Doğru bildiğimiz yoldan asla geri adım atmayacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Doğru bildiğimiz yoldan asla geri adım atmayacağız"

Senin doğru bildiğin yol 300 milyon lira zarar olarak bize geri döndü. Genel kurulun batmış bitmiş halini kendine mağduriyet olarak kullanma.

Siyasi destek yalnız ona muhalif kesimde de bayağı var. O yüzden bu yorum doğal olarak çok da doğru değil. Nazifoğlu iktidar yalakası kanallara çıkıp onların desteğini almadı mı sanki? Zira Adnan Polat da iktidarın maşasıydı fakat ona da bu genel kurulun yaptıkları belli. Liseyi liselileri seversin sevmezsin ama gerçekten Atatürk ilkelerini benimseyen yapıdadır ve Galatasaray Divan üyelerinin çoğu İslam karşıtı bile olabilir çünkü okudukları okullar normal okullar değil. Kendini ve hayatı sorgulattıran okullar. Geçen günkü programda demişti Rasim hatta divan üyelerinin çoğu ateist ve Tayyip'i sevmeyen insanlar. Aynı zamanda bugün Nazifoğlu da söyledi "Siz üyeler o kanalı(Beyaz TV) pek sevmezsiniz ama onlar benim dostlarım." ve camianın liseli kanadının aslında son derece elit olduğunu gözler önüne serdi. Bu adamlar Hakan Şükür'ü ihraç oylamasında 70-80 yaşında olmalarına "Yaşa Mustafa Paşa" diye ayağa kalkıp alkış tutan. Zaten bugün çıkıp konuşanların ve eleştirenlerin hepsi alaylı. Liseli kesim daha nötrdü veya çoğunlukla Dursun'un yanındaydı.
Galatasaray yapısını az çok bilen üyemizde varmış bu forumda :) Bir an olsun duygulandım Saol
0c9fe91918fd6371ff2ca27c14c7ed20.gif

Göreceğin tepkiyi zaten gördün başkan. Transferlere tam gaz devam etmelisin. Risk almadan başarı gelmiyor. Büyük oynamaktan başka şansın yok. Dik dur, eğilme.

2 senedir biz taraftar olarak görevimizi yaptık dursuna neler neler dedik,genel kurul g.tünü yaladı şimdi kendileri düşünsünler....2 senedir taraftarın istediği vizyon bu sen iyi kadro kur başarı ile mücadele et taraftar arkanda durur...ünal aysal'ı başarılı diye istemediler...şimdi dursun'u da başarılı olur diye istemiyorlar kafa aynı...mali yapı umrumda değil mutlaka büyük bir zngin çıkıp satın alır genel kurul hiç umrumda değil dursun da gidcek genel kurul da şu transferler gelsin de takımımızı izleyelim

Zaten son koz olarak elinde transfer kalmıştı bu sene de transferde patlama yaparak son kozunu oynuyor. İnşallah başarı gelir Dursun u sevdiğim için demiyorum kulübümüz için yoksa bu sefer de patlarsa olan bize de olacak.

Üst Alt