Dursun Özbek: "En kısa zamanda yeni tesislerimizi yapacağız"


640x360_fdcf48ba-748e-4ec8-9f10-f60f6ec00cdc.jpg

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, gündemdeki konular ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Futbol Zirvesi'nde Aziz Yıldırım ile tokalaşması sorulan Dursun Özbek, "İki ezeli rakipten biri olmazsa, diğerinin olma ihtimali yok. Bu ezeli rekabet Türk futbolunu da yukarı çekiyor. Dostluk önemli. Türkiye'nin bugün geçtiği durumda, bu tip dostluklar, futbolda da terörün bitmesinde önemli. İyi bir sahneydi" ifadelerini kullandı.

"ÇOK SEVİNÇLİYİM"

TT Arena'nın üst kullanım hakkını aldığı için büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Galatasaray Başkanı, "Bütün Galatasaray taraftarlarına stadın üst kullanım hakkını almış bulunduğumuzu söylüyorum. Çok sevinçliyim. Galatasaray'ın yıllanmış sorunlarını çözmek gelen yönetimlerin görevi. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile de görüşerek uzun bir aradan sonra çatı sorununu da çözdük" dedi.

"YENİ TESİSLERİ AÇACAĞIZ"

Florya'dan kısa sürede yeni bir tesise taşınacaklarını belirten Özbek, "En çabuk şekilde yeni tesislerimizi yapacağız. İçinde 6 tane saha olan tesisler yakında açılacak. En kısa zamanda Galatasaray'a yakışan tesisleri açacağız. Yönetim de bu konuda çalışıyor. Kısa sürede bunun müjdesini vereceğim" diye konuştu.

Dursun Özbek: "En kısa zamanda yeni tesislerimizi yapacağız"
 
Ne yazik ki genel kurul bunun (ne hikmetse birden bire kurul öncesi ortaya cikan) icraatlerini catir catir yiyecek ve ibra edecek.

Lanet olsun bu düzene, senin de seni o koltukta kalmana katkisi olanlarin da Allah belasini versin.
 
Ulan tesis ve beton hastası olsak AVM'den çıkmayız.

Spor kulübünün tesis ve betonla işi yoktur.

Aziz gibi sende batıracak rezil edeceksin bizi, 1 km uzunluğunda gökdelen yapsan bizene?

Defol git artık çok sıktın, Aziz gibi yıllarca kalmayacaksın, burası Galatasaray, Fenerbahçe gibi çiftlik değil, defolup gidecek ve yaptığın suçların cezasını hukuk karşısında da çekeceksin.
 
Demek ki bidon başkanımız zamanında 1-2 haftaya tamamlanır derken ciddiymiş, bugüne kadar bilerek bekletmiş çakal.
 
Üst Alt