Dursun Özbek, Erken Seçim Kararı Almaya Hazırlanıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Erken Seçim Kararı Almaya Hazırlanıyor!

haitiye filan gitmedim , gittigim yeri soyluyorum zaten , gitmedigim yerin show unu yapacak yalanci ezikligim yok .

kufur ,hakarete gelince ,sonra asagilamaya girince tepki gosteriyorsunuz , e siz kufur hakaret etmeyin , kendinizi boyle masturbe etmeyin , ben de antipatik antipatik asagilama islerine girmeyim

unutmayin , ben baslatmiyorum hic bir zaman .

Sen aşağılasan ne olur aşağılamasan ne olur, kimsenin seni taktığı falan yok... Galatasaray'ın durumundan ötürü sinirler gergin, sen çıkıp saçma sapan şeyler yazınca insanlar deşarj oluyor olan bu.

Hala daha para pul ile karşısında ki insanı aşağıladığını düşünüyor, halbuki böyle yapan insan kendisi aşağılıktır. Belli yaptığından utanmıyor bari seni yaradandan utan, sonuçta seninde arkana pamuk tıkılacak.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

sinan bilgin sen aday olsana

biz sana alman gereken adamlari burdan yazariz

kongredeki abilerinizden talimat almadan aday olamaz misiniz yoksa

Daha evvel de yazdim ,ben sorumluluk almaktan nefret eden bir insanim , hayatim gezmek tozmaktan ibaret ,evlilikmis cocukmus is hayatiymis , bunlar bana uzak seyler , kalkip da GS kongresinde yonetici adayligi icin ugrasmak sence benim stilime uyan bir davranis mi olur ?

Hala daha para pul ile karşısında ki insanı aşağıladığını düşünüyor, halbuki böyle yapan insan kendisi aşağılıktır. Belli yaptığından utanmıyor bari seni yaradandan utan, sonuçta seninde arkana pamuk tıkılacak.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Peki ben bu davranisi durup dururken mi sergiliyorum ? Kufur hakaret etmeyin diyorum ediyorsunuz , forum yonetimi de cogu zaman umursamiyor ,e haliyle ben de tarz olarak bu tip cirkin kelimeleri kullanmayi sevmedigimden o sekilde karsilik veriyorum

Daha once de soyledim , bu hakaretlere son verin ben de o hos olmayan tavri zaten sergilemem ...

Cengiz denen bunak bunu dediyse komaya girene kadar tokatlamalı lan millet 2 senedir birtarafını yırttı beceremiyorsunuz diye anca mı gördünüz. Beyin her olayda olduğu gibi 2 sene geriden geliyor şu kulübe 40 yaş üstü yönetici alacaksan kendini kanıtlamış adamlar olmalı bunaklarla zaman harcanmamalı

Peki ben bu davranisi durup dururken mi sergiliyorum ? Kufur hakaret etmeyin diyorum ediyorsunuz , forum yonetimi de cogu zaman umursamiyor ,e haliyle ben de tarz olarak bu tip cirkin kelimeleri kullanmayi sevmedigimden o sekilde karsilik veriyorum

Daha once de soyledim , bu hakaretlere son verin ben de o hos olmayan tavri zaten sergilemem ...
Neyi sergilersen sergile kimsenin umrunda değil. Küfür ile aşağılamayı bir tutan birisin. Git paranla ne halt yiyorsan ye.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Yoneticilerin istifasi sistemi imza toplamaktan cok daha realist bir secenek ,zaten kongredeki genc uyeler de daha cok buna odakliydi bir kac toplanmada hissetmis konusmustum

yonetimdekiler de cok rahatsiz acikcasi

Avrupada 44. sıradayız beşiktaşın 10 sıra gerisinde sene sonunda 60. sıraya gerileriz daha ne bekleniyor seçim için mesele daha iyiye veya kötüye gitmek değil kötü yönetenleri cezalandırmak suretiyle defetmek.

Sinan acımıyordu , vuruyordu kırbacı , beyaz atının üzerinde elmas gibi parıldarken GSC forum üyeleri af diliyordu , aman diyorlardı.Lakin Sinan nuh diyor peygamber demiyordu , vıuruyordu kırbacı..

Sinan acımıyordu , vuruyordu kırbacı , beyaz atının üzerinde elmas gibi parıldarken GSC forum üyeleri af diliyordu , aman diyorlardı.Lakin Sinan nuh diyor peygamber demiyordu , vıuruyordu kırbacı..

melih lutfen , ben insanlar bana sarmadikca kimseye hic bir sekilde satasan biri degilim . millete artik hobi oldu , konu disina cikalim da forumda bazi kisilere laf soyleyelim ,onla oyalanalim diye

bu durumdan ben de hosnut degilim , olmasa daha iyi , ama ben mahalle baskisi ile yorum degistirecek ya da dillendirmekten vazgececek birisi degilim

melih lutfen , ben insanlar bana sarmadikca kimseye hic bir sekilde satasan biri degilim . millete artik hobi oldu , konu disina cikalim da forumda bazi kisilere laf soyleyelim ,onla oyalanalim diye

bu durumdan ben de hosnut degilim , olmasa daha iyi , ama ben mahalle baskisi ile yorum degistirecek ya da dillendirmekten vazgececek birisi degilim
Forumun temel amacı stress atmak , ufak tefek goygoylar olacaktır .

Ufak tefek esprilere benzer üslupla cevap vermek ortamı yumuşatır kanaatindeyim.

Hakaret cezasız kalmaz yönetim takip ediyor

dursunun secim karari almasi aslinda su sekilde tartisilmali

adam asla iradi sekilde secim karari almaya yanasmiyor, ya suresi bitecek , ya yonetimi istifa edip tuzuk isleyecek , ya imza toplanacak ...

ben bu baskanin cidden basarisiz olduguna mi inanmak istemedigini veya kendini mali konulari cozen biri olarak mi hatirlatmak istedigini anlamiyorum

tamam salon , antrenman sahalari , banka borclari , otel ... bunlar onemli seyler , hepsi tamamlandiginda tesekkur ederiz ama seyirci hic tatmin edilemedi

mesela sportif basari acisindan bence tahammulsuz olunmasinin artik hak olmaya basladigi doneme geldik , bir dinlenme dedik ilk sene sustuk , isler iyi gitmedi , sanssizlik ,ceza meza dedik tamam gecen sene de

fb yerine bjk nin devrede olmasi da tepkileri biraz azaltti

ama bu sene fb onderliginde gidecek bir lig , bizim icin o sulu derbi , koltuk kirilan seneleri dejavu yaptirabilir

Üst Alt