Dursun Özbek: "Fatih hocayla görüşmedik" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Fatih hocayla görüşmedik"

bunlar ne yapmaya çalışıyor ben anlamıyorum.siz her türü gider terim her türlü gelir de...kan çıkaracaklar

bunlar ne yapmaya çalışıyor ben anlamıyorum.siz her türü gider terim her türlü gider de...kan çıkaracaklar

Galatasaray'ı 3. büyük yapıp lise takımı yaparak küçültmeye.

Basketbolda tek senede başardılar. Futbol tabi sancılı. Önce 10 sene falan şampiyon olamayıp diğer takımlar geçsin bir destek düşünce yapacaklar bunu da.

Hadi geçmiş olsun, bu ve sümüklü yönetimi bu sezonu hiç etmeden rahat etmeyecek. Topunuzun Allah belasını versin, gün yüzü görmeyin yetti lan 3 yıldır karabasan gibi çöktünüz. Seni başkan diye seçenin de yönetiminin de, senin gibi bir adam başkan olmasına rağmen elini taşın altına koyup aday olmayanında ta ........

Lan bunun ipini tuttugu parali kopegi terim dilenciligi yapmaya basladiniz mi demiş.
Kalitesiz herif aysal manciniyi getirdiginde ilk macta istifa diye muritlerini bagirtan baskasiydi degil mi.
Galatasaray kulubu gelecek baskanlari korkusuzca bu parazit oluşumu bir an önce def etmek zorunda.

Abv sizin. Sanki Dünyanın en müthiş taktisyeni başımızda ve biz hala sabrediyoruz. Galatasaray bir deneme tahtası değildir bunun farkına varın utanmaz herifler. Sende Tudor'da defolup gideceksiniz.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adam geldiği gunden beri taraftarı 100 farklı kişiliğe soktu.ibra olayindan baslayin onun için söylediklerine guvenmiyorum tmm terim gelmese bile illaki biriyle anlaşacaklardir.

Serdar Dincbayli @SerdarDinbayl
Net bilgi, başka yerlere inanmayın...Fatih Terim ile görüşülmedi, Tudor kovulup yerine Terim gelmeyecek ve Tudor sezon sonuna kadar takımın başında kalacak.

bok kalacak

bu kızılderili suratlı arkadaş fanatiğin en büyük .................ve GSLI falan da değil.taşımaya lüzum yok.

bu camiaya başkan olduğun güne lanet olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Galatasaray'ı 3. büyük yapıp lise takımı yaparak küçültmeye.

Basketbolda tek senede başardılar. Futbol tabi sancılı. Önce 10 sene falan şampiyon olamayıp diğer takımlar geçsin bir destek düşünce yapacaklar bunu da.

Alp Bey buna taraftar izin vermez. Galatasaray taraftarı hiçbir zaman Fenerbahçe taraftarı gibi eyvallahçı olmadı. 52 bin dolan stat bir hafta sonra 20 bine düşer.

Üst Alt