Dursun Özbek: "Feda, Galatasaray'a uygun değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Feda, Galatasaray'a uygun değil"

feda-g-saray-a-uygun-degil-8858377.Jpeg

Galatasaray başkanı Özbek, Beşiktaş modelini kendilerinin uygulayamayacağını ifade etti.

Galatasaray’ın mali yapısının 2-3 yıllık bir süre içinde düzene gireceğini söyleyen Özbek, kendi modellerinin Beşiktaş’tan farklı olduğunu ifade etti. Yeni kaynaklar yaratmanın bu işin esası olduğunu dile getiren Özbek, “Feda” gibi geriye dönük uygulamalar yapmanın kendisine çok uygun gelmediğine vurgu yaptı.

Milliyet

Galatasaray´in gelecegini parlak göremiyorum bu ifadeye bakarsak, burnuma pis kokular gelmeye basliyor. Medya yazilan transfer haberleri de bir yana, bunlar bazi populist hamlelerin pesinde kosuyorlar gibi geliyor, ve bunun sonucu olarak kulübün gelecegini ipotek altina sokacaklar.

Feda meda trenini kaçıralı zaten çok oldu dursun. Bu seneki sözleşmelerden sonra kim ciddi alır bu konuda onu. Kimden isteyecek tolgadan mı erenden mi yoksa kadrolu sakatımız serdardan mı?

bize de senin oturduğun makam ve futbolculara yaptığınız ödemeler uygun gelmiyor

yapacağınız işin adı feda değil normale çekme

Beşiktaş'ın yaptığı feda sezonu gayet de güzel harika iş çıkardılar. Meyvelerini de alıyorlar. Feda sezonu yapmayıp Galatasaray'ımızı birilerine feda edecekler. Ona korkuyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beşiktaş'ın yaptığı feda sezonu gayet de güzel harika iş çıkardılar. Meyvelerini de alıyorlar. Feda sezonu yapmayıp Galatasaray'ımızı birilerine feda edecekler. Ona korkuyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dostum, dursundan bagimsiz , biz de burada feda tek care dedigimizde insanlar "biz mi , feda mi ,hah" diyorlardi

Dostum, dursundan bagimsiz , biz de burada feda tek care dedigimizde insanlar "biz mi , feda mi ,hah" diyorlardi

Foruma yeni üyeyim. Zamanında forumun duruşunu bilmiyorum. Dursun Özbek geldiği zaman samimi olup önümüzdeki 2-3 senenin planını yapıp böyle bir proje hayata geçirseydi tüm Galatasaraylılar destek verirdi. Ama bugüne kadar yaptıklarını gördükten sonra evet Dursun Özbek'in hazırlayacağı feda sezonuna kimse destek vermez. Kimse inanmaz.

Foruma yeni üyeyim. Zamanında forumun duruşunu bilmiyorum. Dursun Özbek geldiği zaman samimi olup önümüzdeki 2-3 senenin planını yapıp böyle bir proje hayata geçirseydi tüm Galatasaraylılar destek verirdi. Ama bugüne kadar yaptıklarını gördükten sonra evet Dursun Özbek'in hazırlayacağı feda sezonuna kimse destek vermez. Kimse inanmaz.

Beşiktaş'ın fedanın ekmeğini yiyor diyen Türkiye'de yaşamıyordur.

Beşiktaş Yıldo'ya borcu olmasının meyvesini yiyor, yıldo şampiyon yapıyor yıldo para beşiktaş imaj kazanmaya çalışıyor.

Galatasaray ve Fenerbahçe'ye yapılan operasyonlar ve Beşiktaş'ın yüceltilmesi, bu pislikler ileride çıkar.

Beşiktaş'ın fedanın ekmeğini yiyor diyen Türkiye'de yaşamıyordur.

Beşiktaş Yıldo'ya borcu olmasının meyvesini yiyor, yıldo şampiyon yapıyor yıldo para beşiktaş imaj kazanmaya çalışıyor.

Galatasaray ve Fenerbahçe'ye yapılan operasyonlar ve Beşiktaş'ın yüceltilmesi, bu pislikler ileride çıkar.

Haklı olabilirsiniz ama taraftar o çileyi, o fedakarlığı gösterdi. Yönetim kendi içinde neler yaptı orası ayrı bir konu.

Üst Alt