Dursun Özbek: "Feda, Galatasaray'a uygun değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Feda, Galatasaray'a uygun değil"

Haklı olabilirsiniz ama taraftar o çileyi, o fedakarlığı gösterdi. Yönetim kendi içinde neler yaptı orası ayrı bir konu.

Arkadaş ne fedakarlığı? Beşiktaş zaten hep 3. olmuş bir takım, yani Türkiye'nin hep 3. takımı, hiç bir zaman 2 veya 1 olmayacaklar.

Galatasaray öyle değil, Galatasaray her zaman 1 oldu ve hep 1 olacak.

Fenerbahçe ise GS galibiyeti aldı mı sezonu başarılı sayan salak saçma bir takım olmasına rağmen Beşiktaş'tan kat kat büyük camia.

Beşiktaş hep 3. takımdır, taraftarı 2.'liği bile kaldıramıyor zaten belli oluyor her sene.

Arkadaş ne fedakarlığı? Beşiktaş zaten hep 3. olmuş bir takım, yani Türkiye'nin hep 3. takımı, hiç bir zaman 2 veya 1 olmayacaklar.

Galatasaray öyle değil, Galatasaray her zaman 1 oldu ve hep 1 olacak.

Fenerbahçe ise GS galibiyeti aldı mı sezonu başarılı sayan salak saçma bir takım olmasına rağmen Beşiktaş'tan kat kat büyük camia.

Beşiktaş hep 3. takımdır, taraftarı 2.'liği bile kaldıramıyor zaten belli oluyor her sene.

Hocam sopa vereyim indir sırtıma; bana ne saldırıyorsun :D

Söylediklerine katılıyorum ama yaptıkları kampanya yankı bulmadı mı; buldu. O zaman şöyle düzeltelim. Feda sezonu adı altında bugünkü saçmalıklara zemin hazırladılar, perde oluşturdular.

Bizim başkan başkan olsa fedanın kralını biz Galatasaraylılar yapmaz mıyız? Ama bu başkanla olmaz. Niyet kötü çünkü.

Üst Alt