Dursun Özbek: "Galatasaray için endişeliyim"


5254122.jpg


Galatasaray'ın eski başkanı Dursun Özbek, flaş sözler sarf etti. Özbek "Benim kendim için kesinlikle bir endişem yok. Ben Galatasaray’ın geleceği için endişeleniyorum. Başkanlık seçimini kazanabilseydim hayata geçireceğimiz projelerle istediğimiz seviyeye gelebilirdik." dedi.

Galatasaray'da başkanlığı Mustafa Cengiz’e kaptıran Dursun Özbek, dün sabah saatlerinde seçim kadrosundaki önemli isimlerle bir araya geldi. Seçim sonucunu detaylı olarak değerlendiren Özbek ekibiyle birlikte bir durum değerlendirmesinde de bulundu. Sarı-Kırmızılı Kulübün eski başkanı Dursun Özbek bu toplantıda ekibine yaptığı konuşmada, “Benim kendim için kesinlikle bir endişem yok. Yaptığım tüm projelerin hesabını veririm. Ben Galatasaray’ın geleceği için endişeleniyorum. Başkanlık seçimini kazanabilseydim hayata geçireceğimiz projelerle Galatasaray’ı istediğimiz seviyeye getirmeyi planlıyorduk. Maddi ve manevi Galatasaray’ın düzlüğe çıkması için bu sene şampiyonluk çok önemli” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

KENDİ PARASINI SONA BIRAKTI

Galatasaray’ın eski Başkanı Özbek’in şu anda mayıs ayında yapılacak seçime girme konusunda net bir karar vermediğini toplantıda arkadaşlarıyla paylaştığı belirtildi. Sarı-Kırmızılı Kulüpte başkanlık yaptığı 2.5 senelik dönemde Özbek’in 20 milyon euroluk kasa kolaylığı yaptığı biliniyor. Kulübün zor dönemlerinde 20 milyon euroluk kişisel parasını G.Saray’ın kasasına koyan Dursun Özbek’in bu parayı geri alıp almayacağı da merak ediliyor. Dün yapılan kritik toplantı da Özbek’in, “Bu konular en son konuşulacak konular. Önemli ve öncelikli olan G.Saray’ın başarısı” dediği de belirtildi.

Fanatik
 
Sen hele bir ibra ol eski dönemin icin sonra konusmaya devam et. Insallah yeni yönetim a den z ye kadar bütün herseyi incelerde bu pisliklerin yolsuzluklari ortaya cikar.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
 
3 senedir devamlı yalan söyleyen bir adamın sözlerini kim dikkate değer bulsun. Galatasaray tarihi seni hiç affetmeyecek. Rezil ettin bizi.
 
Para veren Başkan modeli iğrençliktir


Aziz Yıldırım
Demirören

Hepsi verdi ve karşılığında 20 katı vizyonsuzluk ile kaybettirdi. O yüzden bu işleri geçsinler.


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Üst Alt