Dursun Özbek Hakkında Çok Büyük 2 Adet Rezillik İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Hakkında Çok Büyük 2 Adet Rezillik İddiası!

Twitter

Doğru olduğunu çoğu kişi biliyor zaten ama yetmez 5 yaşında ki Galatasaray taraftarı bile öğrensin.

Ayrıca Hıncal abinin de çok güzel vurguladığı bir yer var video da;

''seni yöneten derin akıl öyle emrettiği için''

Dursun kesin olarak siyasetin bir kanalı tarafından yönetilen bir kukladır, yakında bunu da bir gazeteci ortaya çıkaracaktır.

Ulan bu Dursun'un anasını, avradını diye başlayarak; Aslında biz suçluyu yine yanlış yerde arıyoruz... Canaydın'dan daha kötüsü gelmez dedik, Adnan Polat geldi, Adnan'dan daha kötüsü olmaz dedik, Duygun Yarsuvat geldi yok artık dedik, Duygun zaten en dip daha kötüsü olamaz dedik Dursun geldi. Emin olun bundan sonra da Dursun'dan daha kötüsünü getireceğiz. Ben Dursun'dan da kötüsü olabileceğine inanıyorum. :D Bütün suçlu genel kurul. Rezilliğin baş sorumlusu onlar. Silah zoruyla mı bu dursunu başkan yaptılar? Genel kuruldaki rezilliği hepimiz gördük zaten. Bu liseden kurtulamadığımız sürece burnumuz boktan kurtulmaz. Rant olayı kabak gibi ortada daha ne konuşuyoruz. Aslında bir adım daha ileriye gidip genel kurul istifa dememiz lazım.

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç "seni yöneten derin akıl" demiş. İlginç. O derin akıl dediğimiz şey hepimizin düşündüğü hükumet mi; yoksa başka bir şey mi! Bana kalırsa hükumet devlet falan değil. Öyle olsa Hıncal Uluç Sabah Gazetesi'nde bas bas bağırmaz.

Yok mu bir tane gazeteci Galatasaray'da olanları belgeleriyle açıklayacak.

Birgün biri bu Dursunu vuracak
bbb6d379570f983ab1f3b8406ea7acff.jpg

arcturus sirius canopus

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç "seni yöneten derin akıl" demiş. İlginç. O derin akıl dediğimiz şey hepimizin düşündüğü hükumet mi; yoksa başka bir şey mi! Bana kalırsa hükumet devlet falan değil. Öyle olsa Hıncal Uluç Sabah Gazetesi'nde bas bas bağırmaz.

Yok mu bir tane gazeteci Galatasaray'da olanları belgeleriyle açıklayacak.

Derin Galatasaray'ı kastettiği apaçık ortada.

Önümüzdeki haftasonu, Fenerbahçe derbisi kaybedildiği an (ki kaybedilecek) Dursun, kendini koltuğa çelik zincirlerle bile zincirlese, orada oturamaz artık. Mayıs ayında olağanüstü seçim var. Öyle ya da böyle...

Üst Alt