Dursun Özbek: "Hoca değişikliği söz konusu değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Hoca değişikliği söz konusu değil"

moral bozmayın önümüzdeki 3 maçı görelim.

ben de istiyorum terimin gelmesini ama terim olmadan da kazanabilecek maçlar bunlar

Bunların devre arasında Terim'i falan getirme niyetleri yok. Tudor yine boktan anadolu kulüplerine karşı şov yapacak ve yine kral olacak. İlk büyük maçta yine farka boğup rezil edecekler bizi. Olay aynı şekilde tekrarlanacak.

Aga yokmu şöyle ''artık takıma destek olma zamanı kenetlenelim bütünleşelim'' diye yorum yazacak ana avrat söveyimde bi ceza alayım.

Sırf Tudor yollansın diye Galatasaray'ın kaybetmesini isteyen herkes benim gözümde Galatasaraylı değildir. Tudor şampiyon olunca sevinmeyeceksiniz demek ki. Bu takımı 29 puan yapan da kendisidir.

Ayrıca stada gidip ıslıklayacağım diyenler.. Zaten Kayseri maçından beri sürekli birileri ıslıklanıyor,yuhlanıyor. Arena'da birinin tepki görmediği maç yok. Takıma destek vermek yerine köstek olan bir taraftar var bu sene. Fenerliler bile bizden çok daha birlik olmuş durumda.
Bak dün sana hitaben yazilan böylesi satirlara da yorum yaptim, simdi sana da yaziyorum.
Su Galatasarayli degildir lafini ikide bir kullanmayin.
Bakin kullandiginiz lafin agirligini bilmeden cok kolay bir dile getiriyorsunuz.
Sen destek olabilirsin ama destek olmayanlara, bazen kazanmak icin kaybetmenin gerektigini inanlara böylesi agar bir laf edilmez.

Ben maç filan izlemicem artık store alışverişide yapmıcam.Tudor gitse Fatih hocam gelsede izlemicem.Bu dursun ve yardakçıları gidene kadar.

Muhtemelen 2-3 günü tudor'u gönderme kararı almak için değil, ua'yı susturmak için harcamışlardır.
Beyaz futbolun sallama haberleri ile beklentiye giren taraftarlar da umarım dersini almışlardır.
Dursun Özbek'in Terim'i getirebilecek bir gücü yok. Hele siyasi gücün bitirdiği FT'i getirme şansı hiç yok.

Umarım yanılırız fakat gidişat geçen sezondan hiç farklı değil şuan itibari ile. Akıllandı dediğimiz D.Özbek'te yine eskisi gibi bol keseden atmaya başladı.

Geçen sezon ve bu sezon ilk 14 haftada Sneijder-Podolski-Bruma’lı Riekerink ve dünya paraya kadro kurulan Tudor..Fark ne?

DQQxVOjX4AAoOzM.jpg

Muhtemelen 2-3 günü tudor'u gönderme kararı almak için değil, ua'yı susturmak için harcamışlardır.
Beyaz futbolun sallama haberleri ile beklentiye giren taraftarlar da umarım dersini almışlardır.
Dursun Özbek'in Terim'i getirebilecek bir gücü yok. Hele siyasi gücün bitirdiği FT'i getirme şansı hiç yok.

Umarım yanılırız fakat gidişat geçen sezondan hiç farklı değil şuan itibari ile. Akıllandı dediğimiz D.Özbek'te yine eskisi gibi bol keseden atmaya başladı.

terime ve GALATASARAY a siyaset işlemez

Bu takım bu sene şampiyon olacak ben buna inanıyorum,Tudoru biraz rahat bırakmak lazım şu devreye hasarsız girelim sonrasında önümüz açık olacak Fb maçına kadar.

Sorun tudor da değildir sorunun tek sebebi bu çapsız ve vizyonsuz başkan denilen insan evladındadır.3 senedir kene gibi yapıştı virüs gibi bulaştı başarılardan başarıya koşan takım şimdi tersten tarih yazıyor ben tamamiyle ümidimi yitirdim bunun tek sebebide bu andaval adamdır saygılar..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

deribileri taraftar kazandıracak mecbur.bi zahmet trabzon ,başaksehir ve daha dünkü köpek beşiktaşı yenmemize yardımcı olun arkadaşlar....zor bişey değil.

Fatih Terim gelmek isterse gelir Dursun'un ne düşündüğü çok mühim değil. Şahsi fikrim Terim'in mayıstaki kongreyi bekleyeceği ona göre hareket edecektir.

Üst Alt