Dursun Özbek: "Hoca gitmeyecek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Hoca gitmeyecek"

[FONT=&quot]

Dursun Özbek: "Bir takım düşünün ligde lider. Ligin başından itibaren lider. En çok golü atmış takım. Münferit sonuçlar üzerinden hoca değerlendiriliyor. Hoca gönderiliyor."

[/FONT]
[FONT=&quot]Dursun Özbek: "Ne benim ne yönetimin kafasından geçmeyen hocanın gönderilmesi konusu medyada malzeme edilip Galatasaray yıpratılmaya çalışılıyor."

[/FONT]
[FONT=&quot]Dursun Özbek: "Türkiye Ligi'nde bu kadar uzun süredir eleştirilen bir hoca daha hatırlamıyorum. Tudor haftalardır eleştiriliyor. Ne isteniyor. Amaç ne?"[/FONT]

Daha neden eleştirildiğini bile anlamamış. Şaşırmadım.

sent via GSC

Moderatör tarafında düzenlendi:
Liderlik kadar kafanıza taş düşsün sizin :mad: milyon kere yazdık bu takım eksi averajla bile liderdi ama hocası kovuldu.Kovulmasaydı o sene rezil kepaze olacaktı.Siz ne kadar malsınız arkadaş.İlla eldeki kuşun kaçması mı lazım beyninizin çalışması için

Tskler başkan
Hocanın arkasında durduğunu daha net belli etki fantezi severler fazla konuşmasın

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tudor buyuk maclarda fantazi yaptigi sacmalik oldugunu herkes katiliyor. yapacaksan daha uygun daha "zayif" rakiplere yaparsin.

Diger yandan her sezon 2-3 hoca degistirmekten biktim.

1111.jpg

Üst Alt