Dursun Özbek: "İbra edilmeme gibi bir endişemiz yok"


ozbek_1.jpg

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, 18 Mart'ta yapılacak yıllık olağan genel kurulda ibra edilmeme gibi bir endişelerinin olmadığını söyledi.

Sarıyer Belediyesi ile İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı tarafından zihinsel engellilere yönelik olumsuz algıları dönüştürmek amacıyla İstinye Park'ta düzenlenen "Sanat ve Biz" sergisine katılan Özbek, basın mensuplarıyla yaptığı sohbette, en iyi şekilde olağan genel kurula hazırlandıklarını dile getirdi.

Dursun Özbek, sohbet sırasında, "Genel kurul için titiz bir şekilde çalışıyoruz. İbra edilmeme gibi bir endişemiz yok. Eleştiriler tabii ki olacaktır. Olmasını da istiyoruz. Yönetim kurulunda herhangi bir değişiklik yapmayı düşünmüyoruz. Çalışmalarımızı aynı hızda sürdürmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Özbek, sergiyle ilgili olarak da "Çok duygusal bir an. Onların yanında olmak için buraya geldik. Bu çocuklara ilgimizi azaltmamamız lazım." diye konuştu.

Etkinliğe, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran ile şarkıcılar Erol Evgin ve Ferhat Göçer de katıldı.

beIN Sports
 
Daha da açık konuşmak gerekirse babayı alırsınız diyor. Burdayım ve burda kalacağım diyor. İpler elimde kıpırdayamazsınız diyor.
 
Nereden vermis kulube para ? 2.kefil oldu diye para vermis saylmiyor sonucta. Hayir kendi bilir istedigi gibi at oynatsin delinin biri tokat manyagi yaptiginda aglamaz umarim
 
Keşke tüm bunlar birer hayalden ibaret olsa...

Dursun Özbek aslında tuzlukmuş, Levent Nazifoğlu Japon balığıymış falan...
 
Son düzenleme:
seni ibra etmeyi düşünen beynin loblarına sıçayım. Dursun Allah belanı versin Dursun. Ağzımıza sıctın Dursun. Sakırtlak gibi yapıştı anasını satayım gitme de gitmiyor
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt