737f883185b44b978ae8e9bfe70f35ce.jpeg

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Dergisi’nin satışa sunulan 172. sayısında, Galatasaray camiasına ve sarı-kırmızılı taraftarlara seslendi.


Başkan Dursun Özbek’in derginin Aralık sayısındaki yazısı şu şekilde:


Sevgili Galatasaraylılar;

2 Aralık 2017 Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda kulübümüzün mali durumunu tam anlamıyla ortaya koyduk. Riva'daki arazimiz için Emlak Konut ile sürdürdüğümüz çalışmaların neticelerini aldığımızı Sayın Genel Kurul Üyeleri'ne de ifade etmiştim. Kulübümüzün, toplam borç alacak farkı 2016 sonu 546 milyon TL iken 2017 yılının 9. ayının sonu itibariyle 214 milyon TL'ye inmiştir. Bu tablo net olarak Emlak Konut projelerinden kaynaklanan gelirin banka borçlarına harcandığının göstergesidir. Finansal anlamda 2018 yılının Galatasaray için çok daha verimli olacağı net bir şekilde ortaya konmuştur.

Bu bağlamda mantıklı öngörüler neticesinde doğru kararlarla geleceğimiz için en doğru adımları atma gayreti içinde olduğumuzu bilmenizi isterim. Zira yaşamın kontrolünün de tek şartı budur. Aksi, dalgalı bir denizdeki deniz anasının kaderinden farklı değildir. Biz Galatasaray olarak, Galatasaraylılar olarak her zaman bu motivasyonla hareket ettik ve başarıya giden yolun istikametini de bu şekilde bulduk.

Galatasaray tarihine baktığınızda ilk başta eleştirilen kararların, büyük başarılar getirdiğine şahit olursunuz. Örneğin Türk futbolunun kaderini değiştiren Alman teknik adam Jupp Derwall'in ilk yıllarında karşılaştığı olumsuz tabloya rağmen Ali Uras ağabeyimizin ve yönetiminin mantıklı öngörüsünün sadece Galatasaray için değil, Türk futbolu için de önemli bir dönemeç olduğu aşikardır. Yine 1970'li yıllarda Selahattin Beyazıt ağabeyimizin İngiltere'ye giderek ülkesinde çok da bilinmeyen bir teknik adam olan Brian Birch ve hocaların hocası Coşkun Özarı ile yola çıkışının Galatasaray'a kazandırdıkları ortadadır.

2017 yılının yaz döneminde futbol takımımızda ciddi bir revizyona gittiğimiz tüm sporseverlerin malumu. Çoğunluğu yeni isimlerden oluşan bir takımın meydana getirdiği sinerjiden tüm Galatasaraylıların keyif aldığı gerçeği de ortadadır. Büyük bölümü yenilenmiş kadromuzun futbol sezonunun ilk yarısında aldığı sonuçların içinde sevinçler olduğu gibi mutlaka hayal kırıklıkları da var. Ama unutmayalım en güzel sonla biten hikayelerde dahi gözyaşlarına yer vardır.

Son olarak büyük bir sevinçle ifade etmek isterim ki; Galatasaray Spor Kulübü olarak Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nun yanına inşası planlanan 15 bin kişilik kapalı spor salonunun yapı ruhsatını almış bulunuyoruz. Basketbol adına yürüyüşümüzün ilk adımı olacak büyük hamleyi yakında salonumuzun temelini atarak devam ettireceğiz.

Tüm kamuoyunun ve büyük Galatasaray taraftarının gördüğü üzere bizler yönetim olarak mali, idari ve sportif anlamda tüm girişimleri gerçekleştirmekte ve Galatasaray'a layık olanı yaşatmak için elimizden geleni yapmaktayız. Çünkü biz; denizleri seviyoruz, dalgaların olduğu bilinci ile... Uçmayı seviyoruz düşmenin olduğunu kabul ederek. Korkarak yaşamıyoruz, çünkü biz buraya hayatı seyretmeye değil, kazanmaya geldik. Ve kazanacağız, çünkü biz Galatasaray'ız.

Yaşasın Galatasaray.

galatasaray.org

GSCimbom Portal 
Son düzenleme:
Bu uğursuz ne zaman kazanacağız edeceğiz şampiyon olacağız dese başımıza birşey geliyor.

sent via GSC
 
Tudor'u tutma nedenine kılıfı bulmuş.

"Galatasaray tarihine baktığınızda ilk başta eleştirilen kararların, büyük başarılar getirdiğine şahit olursunuz. Örneğin Türk futbolunun kaderini değiştiren Alman teknik adam Jupp Derwall'in ilk yıllarında karşılaştığı olumsuz tabloya rağmen Ali Uras ağabeyimizin ve yönetiminin mantıklı öngörüsünün sadece Galatasaray için değil, Türk futbolu için de önemli bir dönemeç olduğu aşikardır. Yine 1970'li yıllarda Selahattin Beyazıt ağabeyimizin İngiltere'ye giderek ülkesinde çok da bilinmeyen bir teknik adam olan Brian Birch ve hocaların hocası Coşkun Özarı ile yola çıkışının Galatasaray'a kazandırdıkları ortadadır."
 
Ne desem hakaret olacak o yüzden demiyorum.


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Basketbol salonu yapilacak diyorlar ama cok zor bir insaat burasi, onceden planlanarak alan birakilmadigi icin yapilmasi dusunulen yerde neredeyse sifir hata mukemmel planlama ve muhendislik lazim

tum bunlar olsa bile fiziksel kisitlardan oturu kapasite kucuk olacaktir , yok illa cok olsun denecekse de kabul edilebilir egimden fazla kazi yapilmasi lazim , o zaman da diklik cok abarti olur

nasil kotaracaklar bilmiyorum
 
At yalanı seveyim inanani.

Ne güzel laf ebeligi yapıp rakamlarla oynuyor.

Borç demiyor BORÇ ALACAK FARKI diyor.


Borç alacak FARKI 540 milyon iken bu para 216 milyona inmiş ve bunuda emlakkonuttan gelen 500 milyon ile yapmış.
Peki ya senin dönemindeki 250 milyonluk zarar ne olacak?

Kimsede demiyor ki borç hala olduğu gibi duruyor.
Sen aldığım bütün para ile borç alacak farkını kapatabilcekken kulübü yaklaşık 250 milyon zarara soktun ve hala ana borç fazlası ile duruyor.

Gelmiş geçmiş en kötü başkan.
Buna rağmen lisesiler ve sucukcular ısrarla susuyor herhalde ağızları dolu olduğu için!

Gerçek Kaptan NANDO!
 
Borc alacak farkini 500den 200e indirmis alkisliyoruz dursun. Rivayi satmadan bu sene sampiyon olsanda ayni isi yapardin.

Borc alacak farki degil de borcumuz ve hayali alacaklarimizi anlatsaydin daha gercekci verileri paylasmis olurdun.
Borc alacak farkini azalttik woow alacaklarin icinde ne var sneijderin selcugun kesilen borçlari falan
 
Arkadaş ne var bu turizm piyasasında da dursun gibi bir heriw vurgun yaparak GS başkanı olacak seviyeye gelebiliyor?
 
At yalanı seveyim inanani.

Ne güzel laf ebeligi yapıp rakamlarla oynuyor.

Borç demiyor BORÇ ALACAK FARKI diyor.


Borç alacak FARKI 540 milyon iken bu para 216 milyona inmiş ve bunuda emlakkonuttan gelen 500 milyon ile yapmış.
Peki ya senin dönemindeki 250 milyonluk zarar ne olacak?

Kimsede demiyor ki borç hala olduğu gibi duruyor.
Sen aldığım bütün para ile borç alacak farkını kapatabilcekken kulübü yaklaşık 250 milyon zarara soktun ve hala ana borç fazlası ile duruyor.

Gelmiş geçmiş en kötü başkan.
Buna rağmen lisesiler ve sucukcular ısrarla susuyor herhalde ağızları dolu olduğu için!

Gerçek Kaptan NANDO!
Ağızları sucukla dolu olduğundandır.

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 
Üst Alt