Dursun Özbek: "Kendi adıma birçok ders çıkardım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Kendi adıma birçok ders çıkardım"

branding_ina-1024x570.jpg

senin

ARLANMAZ,YÜZSÜZ HERİF! SEN BU KULÜBÜN BAŞINA GELMİŞ EN KÖTÜ EN UTANÇ VERİCİ ŞEYSİN. HALA HANGİ CESARETLE ADAY OLABİLİYORSUN?! Renktaşlar bu adamı istemediğimizi net şekilde belli etmemiz gerekiyor. İstanbul'daki arkadaşlarımız gerekirse seçim günü liseye dahi gitmeli. Ayrıca Ultraslan'da bildiri yayınlamalı. Başka türlü bir yol yok,olamaz. Bu adam başkan olursa çok kişi el çeker kulüpten. Rica ediyorum bir şeyler yapalım.
ultraslan bildiri mi yayınnlayacak? şaka yapıyorsun herhalde. sucuk+polar+beleş bilete tav olurlar hemen . bir de pisuvarda yanyana işemek lütfu verildi mi tamamdır .

Basgan kisaca yedigim butun boklar, caldiklarim, vs baskanlik elden gidince ortaya cikti.

Simdi dersimi calistim yine calicam ve ayni boklari yiyecem ama bunlari iyice gizli yapicam demis.

Yuru be basgan.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Aylarca para ödeme sonra utanmadan çık gel ders çıkardım bilmem ne milleti kandır ...Genel kurul umarim gereken cevabı verecektir..

Herif bilgisayar oyununda bir bölümü geçemeyip, joysticki bilen birisine verip bölüm geçilince hemen geri alan tipler gibi.

Yüzsüz adi.

Çelişkili bir açıklamada bulunmuş.
başkanın psikolojik durumu, seçimi kazanmak için her şeyi yapacağını gösteriyor.

"Kendi adıma birçok ders çıkardım." ifadesi aslında, Cengiz başkan işi biliyormuş.. bende onun gibi olmaya çalışacağım anlamına geliyor.

Bu arada beni antudan ihraç eden şerefsiz kimse.. VATAN HAİNDİR. bu yüzden gün yüzü görmüyorsunuz hoşaflar.

Camiada bu herifi gözümüzün içine baka baka ibra eden önemli bir hain kitlesi var. Aynı hain kitlesi umarım bu tombalağı tekrardan başkan seçmek gibi bir gaflet içine düşmezler.

Üst Alt