Dursun Özbek: ''Keyifli bir gün, güzel bir gün'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: ''Keyifli bir gün, güzel bir gün''

Dediğim gibi arkadaşlar. Kimse tudor gidecek diye umutlanmasın. Bu adama sorsalar Tudor gidecek mi diye.

Vereceği cevap aynen şu olur: Tudor'nu gitmesi için sebep nedir? Lider takımın hocası niye gitsin?

Gündem nedir pardon da. Ananelerimiz mi yoksa takımın başarısı ve geleceği mi kulüp başkanı için?

Bu zihniyet yıkılmadıkça bir halt olmayız 2 geri 1 ileri.

Sevgili alp

Gs lisesi mezunlarinin berat alma toreninde teknik direktor sorusu sorulur mu ? Gundem midir

teknik direktor imza toreninde 1 gun sonraki Gs lisesi berat toreni sorulsa da ayni olcude anlamsiz olmaz mi

Galatasaray'ın sıkıntılarında hoca oyuncu gömüp bunu es geçen taraftara az bile yapıyor. Tudor falan ufak mevzular esas sorun bu adam.

Dediğim gibi arkadaşlar. Kimse tudor gidecek diye umutlanmasın. Bu adama sorsalar Tudor gidecek mi diye.

Vereceği cevap aynen şu olur: Tudor'nu gitmesi için sebep nedir? Lider takımın hocası niye gitsin?
Bugün başakşehir lider olsun da bitsin artık bu aptal argüman

Ulan ne lideri kendi kalibrende ki takımları yenemeyen hatta atak bile yapamayan takım lider mi olurmuş
Hangi lider rakibinden 5 yer atak yapamaz
Hangi lider 3 yiyip tarihi farktan kurtulur
Ancak böyle gerizekalı insanlar "ama biz lideriz" diye savunma yapar

TapaTalK

Malesef kast ettigini anlamadim . Bugun lisede eski mezunlari onurlandirmak amaciyla bir etkinlik vardi , oradaki huzuru bozmaya gerek var mi bu tartismalarla simdi

Etkinlik ile ilgili konuşma var konuşma var. Gider önce dünkü maç ile ilgili üzüntünü belli eder sonra bugün yine de buradaşu için toplandık o yüzden gündem dışı soru almak haksızlık olur. Bunları sonra tartışırız dersin.

Aleni biçimde sırıtarak profesyonel iletişimden bir haber biçimde değil.

Eğer bunu bile becerecek kadar profesyonel değilsen bu kulüpte en fazla Florya'da temizlik işleri yaparsın ki kardeşi ile birlikte ona da taliptiler yanılmıyorsam.

Elit kitlesi ile övünen bir camianın bu kadar avam bir adamı başkan olarak seçmesi de ayrı avaneliktir. Bak ben demiyorum bunu liseliler diyor. Son 20 yılda ne elit olabildik ne de başarıda sürekli istikrarlı. Bu takımın potansiyeli her sene 1 veya 2 olmaktır. Bir sezon şampiyon geri kalan 3-4 sene de maksimum 3. 4. olmak değil.

EDIT: Bir gün önce yıkıcı mağlubiyet almışsın. Keyifli bir gün olarak nitelendirdiğin organizasyonda sırıtarak konuşuyorsun. Bahsettiğim budur saçını tararmış ile. Psikoloji nerede.

Aday cikmiyor , ayrica potansiyelle olsa fb her sene sampiyon , 3-5 senede bir de belki ikinci olmasi lazim ama 10 senede 1 i saibeli 2 sampiyonlugu var

is potansiyelde degil dogru isleri yapmakta , donemsel yani , o yuzden de adim adim gelen basaksehirle bjk yi izliyoruz

etkinlik ile ilgili de , bjk maci geride kaldi , oldu bitti , ve iyi bitmedi , iyi bitmeyen bir seyi gundemde tutmak fayda saglamaz

aynisi bizim icin de gecerli , o zaman bjk ye fb ye yenildik diye ictigimiz sudan yedigimiz yemekten izledigimiz filmden keyif almayalim ertesi gun

boyle bir sey olabilir mi , gecti bitti

Üst Alt