Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Dursun Özbek, Kulübün Hisselerine Bloke KoydurduGalatasaray Kulübünde bugün personele yapılan ödemeyi eski başkan Dursun Özbek'in yaptığı ortaya çıktı.Bugün Türk Telekom Stadyumunda 2.5 yıldır birlikte görev yaptığı kulüp personeli ile vedalaşan Dursun Özbek önemli bir jeste imza attı.

Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, kulüp personelinin 2.6 milyon TL tutan Ocak ayı maaşlarını hesaplarına yatırdı. Özbek, kulüp personeline jestle veda etti

Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz'in personel maaşlarını mazbata töreninden önce yatırdığı iddia ediliyordu.

TRANSFER YASAĞINI KALDIRDI

Galatasaray Kulübü eski başkanı Dursun Özbek, sarı kırmızılı kulübün transfer yasağı cezası aldığı 275 bin dolarlık borcu da ödedi.

Eski başkan Dursun Özbek, görev yaptığı son günde basketbolcu Russ Smithe olan 275 bin dolarlık alacağı da yatırarak Galatasaray'ın potada aldığı transfer yasağı cezasının kalkmasını sağladı.

Ve Galatasaray Kulübü bu sayede akşam saatlerinde 2 transfere birden imza attı.

Galatasaray Kulübü Caner Topaloğlu ve Adas Juskevicius kadrosuna kattı.

İki basketbolcu da İspanya'daki Gran Canaria ile oynanacak maçın kafilesinde yer aldı

20 MİLYON EURO'LUK BLOKAJ

Kulübe nakit akışı olarak 20 milyon Euro’ya yakın katkı yapan Özbek bunu geri alabilmek için Galatasaray Sportif AŞ’nin yüzde 25 hissesine blokaj koydurdu. Galatasaray Özbek’in 20 milyon Euro’sunu ödediğinde bu blokaj kalkacak. Hisselerin şu an için satışı söz konusu olmadığı için bu konuda bir sıkıntı gözükmüyor.


HÜRRİYET

Dursun Özbek'in Pazartesi günü 31 Ocak tarihli 90 M TL'lik senet aldığı ve bu senetler ödenmezse Sportif AŞ'nin Galatasaray'a ait %67 hissesinin %25'ine blokaj koyacağı öğrenildi. Bu miktarın ödenme imkanı olmadığı için Özbek'in hisseye blokaj koyma ihtimali ise %100.

GAMASPOR
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaten hisse satışı yok.
O zaman dursuna simdilik para ödemeye de gerek yok.
Faizsiz odemesiz kredi ne güzel.
Birde euro yerine lira olsaydı daga güzel olurdu.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.
 
guya dernek secim mecim ama surekli parali baskan ve yonetici bulunmasi uzerine kurulu gay bir duzen var. bu gay duzen yikilmali.
 
Dursun Özbek'in Pazartesi günü 31 Ocak tarihli 90 M TL'lik senet aldığı ve bu senetler ödenmezse Sportif AŞ'nin Galatasaray'a ait %67 hissesinin %25'ine blokaj koyacağı öğrenildi. Bu miktarın ödenme imkanı olmadığı için Özbek'in hisseye blokaj koyma ihtimali ise %100. (Gama Spor)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu paranın neler için harcandığı didik didik araştırılmalı. Şahsen benim için bu Transferden bile önemli.
 
Son düzenleme:
Üst Alt