Dursun Özbek, Lucescu'yla Görüşüyor!


1586203_h.jpg

AJANSSPOR-
Galatasaray, Başakşehir mağlubiyetinden sonra Igor Tudor'un durumunu gözden geçirdi ve yeni teknik direktör arayışlarına başladı.

Ajansspor'dan Özgür Sancar'ın edindiği bilgiye göre, yönetim kurulu başkanı Dursun Özbek, Mircea Lucescu'yla birebir görüşecek.

Özbek, bu operasyonu gerçekleştirmek için, ilk olarak, futbolcu temsilciliği yapan Metin Korkmaz'a yetki verdi. Korkmaz ise dolaylı olarak Rumen teknik adamla bağlantı kurdu.

ÖZBEK BİREBİR GÖRÜŞMEK İSTEDİ; LUCESCU "GÖRÜŞELİM" DEDİ

Lucescu'ya Dursun Özbek'in kendisiyle birebir görüşmek istediği iletildi; tecrübeli teknik adam görüşme talebini kabul etti. İkili kısa sürede biraraya gelecek. Mevcut yönetim, Rumen teknik adamı geniş yetkilerle göreve getirmek istiyor.

PROJE ÖNEMLİ

Sezon başında Zenit St.Petesburg'la 1+1 yıllık sözleşme imzalayan Lucescu, sezon sonunda takımı adına çıkan sonuca göre opsiyon maddesini Rus kulübüyle karşılıklı olarak anlaşıp devreye sokabilir ya da Rusya macerasına nokta koyabilir. Bu aşamada Galatasaray'ın kendisine sunacağı proje de büyük bir önem arz ediyor.

Bu arada Fenerbahçe, Mircea Lucescu'yla ilgili herhangi bir girişimde bulunmadı.


PORTAL HABERİ
 
Bu adam gelirmi be? gelse önce kendisi yüklü para ister sonrada kim bilir transfer icin kac milyon euro ister, sen bunun altindan nasil kalkacaksin dursun baskan?
 
hahaha her sene aynı terane. ulan adam biximkileri kapıdan bacadan kovuyor bunlar hala lucescu haberi yapıyorlar. yeter be kardeşim

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Dursunla çalışacak kadarda akılsız değildir bence gelse bile büyük bir akıl tutulması yaşıyor demektir.Onu da yaşına vermek lazım ve öncekine göre beklentileri minimumda tutmak lazım.
 
Mehmet Demirkol: Lucescu, şu an Galatasaray'ı alır. O kadar parası var. Ama bu bütçeyle Galatasaray'da çalışamaz.
 
Üst Alt