Dursun Özbek, Masadaki Bardakları Kırdı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Masadaki Bardakları Kırdı!

thumb.php

Galatasaray'da geçtiğimiz hafta yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı'na, Genel Kurul üyesi Övünç İldiz'in dilekçesi damga vurdu.

İldiz'in verdiği dilekçede, Dursun Özbek'in eşi Mesude Özbek'in daha önce Beşiktaşlı olduğunu açıkladığı, bu sebeple Galatasaray üyeliğinden çıkarılması gerektiği yazıyordu. Dilekçeyi okuyan Dursun Özbek bir anda çılgına döndü. "Böyle iş olur mu, benim eşim Galatasaraylı. Bu tip şeyleri beni yıpratmak için yapıyorlar" dedi ve masadaki bardakları kırdı. Bir süre sonra sakinleşen Özbek, "Bu suçlamayı kabul etmiyorum, gereği neyse yapacağım" dedi.

Babaspor

Babasinin ciftligi sanki pezevenge bak geregi neyse yapacakmis agzinla demedin mi besiktasli diye.
Bunu yalan beyandan ihrac etmek gerekir, 7/24 kıyak kafayla mi geziyor nedir

Sözlerine Beşiktaş'ın Lyon'a elendiği maçı yorumlayarak başlayan Özbek, "Beşiktaş maçını izledim. En az Beşiktaşlılar kadar üzüldüm. Çok iyi mücadele ettiler. Eşim de Beşiktaşlı. İstenmeyen bir sonuç oldu. Bence Beşiktaş bu skoru hak etmedi. Ortaya koydukları performansı takdir ediyorum."

Bu ne lan arizona kertenkelesi

Son düzenleme:
Beşiktaşlı olması Galatasaray kuruluna üye olmasına engel değil ki , hatta fenerli sayısız üye var.

Daha geçen görüştüm , Mehmet Koçarslan ( reinanın sahibi ) aslen Fenerbahçeli ancak futbolla pek bir ilgisi yok.Aynı zamanda Galatasaray adasını da işletiyor.Üyeliğinin ihracı için geçtiğimiz aylarda başvuruda bulunulmuştu sanırım aidatlarını ödememiş yıllardır.durumu olmadığından değil elbet adam hatırlamıyordur bile ..

Beşiktaşlı olması Galatasaray kuruluna üye olmasına engel değil ki , hatta fenerli sayısız üye var.

Daha geçen görüştüm , Mehmet Koçarslan ( reinanın sahibi ) aslen Fenerbahçeli ancak futbolla pek bir ilgisi yok.Aynı zamanda Galatasaray adasını da işletiyor.Üyeliğinin ihracı için geçtiğimiz aylarda başvuruda bulunulmuştu sanırım aidatlarını ödememiş yıllardır.durumu olmadığından değil elbet adam hatırlamıyordur bile ..

Insanlarda bu yanlis algi var ve nuh nebide hazirlanan tuzukte bile bu var , baska takimla bagi olan uye olamaz filan gibi

hukuken hic bir gecerliligi yok GS li olmanin , yarin sogur adam fenerli olur , kadinlarin agzinda bir takim vardir ama futbol topunu gorseler kacarlar

besiktasli da gider istedigi klube uye olur, tesis seviyordur , GS derneginin tesisleri cazip gelmistir uye olmustur

bunlar ne sacma tartismalar allah askina ya

Kapida yuzbinlerce kisi uyelik icin beklerken birilerini keyfine baskan kontenjanindan uye olmaya calisan kiside galatasaraylilik aidiyeti aranir aranmasi dogaldir

Şizofren mi ne. Bir dediği bir dediğini tutmuyor. Bugün ak diyor yarın kara.

Gerizekalı olduğu çoktandır tescillendi de şizofren olma ihtimali de bayağı yüksek.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

hee eşin çok iyi Galatasaray'lı kardeşin süper Galatasaray'lı yeğenin Galatasaray aşığı sen Galatasaray'la yaşıyorsun biziz di mi hain olan ?

Adamın klübe sokmadığı akrabası tanıdığı kalmadı daha çıkıp konuşuyor ... git komşularını filan da aldır Galatasaray'a ...

Bu adam kendi ağzı ile demedi mi eşim beşiktaşlı diye napacak kendini mahkemeye falan mı verecek yalan beyandan dolayı.Merak ediyorum bu adamın eşi beşiktaşlı ya akşamları bonzai+tiner partisi falan mı veriyorlarda böyle çekip çekip geliyor.Şaşılacak durum gerçekten.Adnan polat bile bunun kadar rezalet beyanlarda bulunmuyordu.

Üst Alt