Dursun Özbek, Masadaki Bardakları Kırdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Masadaki Bardakları Kırdı!

Insanlarda bu yanlis algi var ve nuh nebide hazirlanan tuzukte bile bu var , baska takimla bagi olan uye olamaz filan gibi

hukuken hic bir gecerliligi yok GS li olmanin , yarin sogur adam fenerli olur , kadinlarin agzinda bir takim vardir ama futbol topunu gorseler kacarlar

besiktasli da gider istedigi klube uye olur, tesis seviyordur , GS derneginin tesisleri cazip gelmistir uye olmustur

bunlar ne sacma tartismalar allah askina ya

nasil yani anlayamadim sinan bey af buyurun

fbliler bjkliler kulube uye olacak ve gidip baskanlik seciminde oy verecek, yonetimi ibra edecek fln. bu esnada GSli bildiklerimiz de (atiyorum) guney kiyilarinda tatilde olacak. boyle bir sey olamaz

E biz ne yapalim??

Bizi 2 yildir oyle cildirttin ki degil masadaki bardaklari kirmak, pasabahcenin tum bardaklarini teker teker k........ ksam yine sana olan ofkem gecmez Allahin belasi!!

tumblr_inline_ndvzzl64hG1qmhz76.gif

nasil yani anlayamadim sinan bey af buyurun

fbliler bjkliler kulube uye olacak ve gidip baskanlik seciminde oy verecek, yonetimi ibra edecek fln. bu esnada GSli bildiklerimiz de (atiyorum) guney kiyilarinda tatilde olacak. boyle bir sey olamaz

Olamaz degil dogru kelime , "olmamali" .. bence de olmamali ama olmamali dedigimiz seyin bize size uymamasi ile hukuki olmamasi ayri sey

mesela sinan bilgin ibra genel kuruluna katilmalidir , e katilmazsa da katilmaz mesela

ya da fb li bir sempatizan gs lisesinde okuduysa da mantiken klube dernek uyesi olmamalidir diyebiliriz ama hukuken boyle bir yasak yok

dursun bu performansla istifa edip gorevi birakmalidir , dogru mu , dibine kadar dogru , ama etmedigi takdirde yapilacaklar belli , ornegin bu imza toplanmasi gibi

bizim bu forumda yanlis giden seyleri gayri hukuki yontemlerle degistirme gibi bir hak oldugunu dusunen insanlar var . Biraz bu tavirdan uzaklasmaniz iyi olur , kendiniz icin iyi olur , dursunun huzuru beni irgalamaz ama canaydin doneminde de benzer konusmalar yapmistim , ki nefretimdi o adam

Insanlarda bu yanlis algi var ve nuh nebide hazirlanan tuzukte bile bu var , baska takimla bagi olan uye olamaz filan gibi

hukuken hic bir gecerliligi yok GS li olmanin , yarin sogur adam fenerli olur , kadinlarin agzinda bir takim vardir ama futbol topunu gorseler kacarlar

besiktasli da gider istedigi klube uye olur, tesis seviyordur , GS derneginin tesisleri cazip gelmistir uye olmustur

şair burada kendinden bahsediyor.

Sende bir Beşiktaşlı olarak bize üye olduğundan rahatsizsin bu durumdan tabi.

Üst Alt