Dursun Özbek: "Paranı ödeyeceğiz dediler, 8 aydır tık yok" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çelişkiye düşmüşsün, Fatih. Haklı ise ne zaman istemeliydi peki parasını?.

Bugüne kadar daha hiçbir başkan veya yöneticinin bu kulübe dövizle milyonlar hibe ettiğini hatırlamıyorum. Bildiğim, üstünü çizdiyse Albayrak çizmiştir, 300-500 bin Euroyu geçmez o da...

En büyük parayı veren Aysal olmuştur, dar zamanda yetişmiştir, güncel faiziyle birlikte parasını geri almıştır...

Hatırlamak istemiyorsunuz anlaşılan, Dursun kulübün çok zor zamanında verdi o paraları, yoksa telafisi mümkün olamayacak hasarlar alınması kaçınılmazdı. Parası ödenip teşekkür edilmeli kendisine...

Riva-komisyon filan, ispatlayacak deliller ortaya konmadan osuruktan hikaye hükmündedir, bu minvalde açığı varsa 1 cent bile verilmesin, verdiği zarar misliyle tahsil edilsin isterim, ayrı konu...

Gören de Dursun' u savunduğumu zanneder, alakası yok. En başından başka bir adayı tercih etmiştim. Aysal' ın kurmaya çalıştığı son -sözümona- yönetim kurulunda 2. başkanlığa layık görülmüş olması bile başlı başına caydırıcı bir unsurdu, malum sebeple onu da olamadı çapsız...

Her zaman olduğu gibi hakkaniyet açısından bakmaya çalıştım, ortaya böyle bir tablo çıkıyor...
Transfer sezonu, ffp haftaları ve yönetimin ibra ilgili mahkeme döneminde bunu istemek zamansız ve art niyetlidir bence.

Sezon başladığında başlarına bekleyemedimi yani.

Transfer sezonu, ffp haftaları ve yönetimin ibra ilgili mahkeme döneminde bunu istemek zamansız ve art niyetlidir bence.

Sezon başladığında başlarına bekleyemedimi yani.
Bu dediklerinin hiçbiriyle direkt alakası yok. Transfer-FFP kasadaki mevcut paraya bakmıyor, ödeme takvimi vs. Kaldı ki FFP açısından önemli olan, total gelir-gider tablosu. İbra-mahkeme durumu ile de direkt bir alaka kuramadım...

Bu dediklerinin hiçbiriyle direkt alakası yok. Transfer-FFP kasadaki mevcut paraya bakmıyor, ödeme takvimi vs. Kaldı ki FFP açısından önemli olan, total gelir-gider tablosu. İbra-mahkeme durumu ile de direkt bir alaka kuramadım...
Direk etki etmiyor evet dediğin gibi ama yönetim şu aralar bir sürü olumsuzluklar ile uğraşırken bu saydığım konular gibi buda bu davası ile kapının önünde dikilmesi doğrumu sence?

Sunun parasini versinler Uyeliktende ihrac etsinler. Ceksin gitsin gerekirse seneye kume duselim ama bu adamdan kurtulalim.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Bazi arkadaslar bu kepce kulaga hak vermisler!!

Para vermisde hakliymis istemekte.

Bu herif GS spor kulubune 1 yilda 140 milyon euro zarar ettirdi hic bir sportif basari elde edemeden ustelik. Hatta UEFA bize men cezasi verdi, M.Cengiz kaldirdi.

Dursun bu kulube her yil zarar ettirdi. Borcu euro olan kulupte arsalarimizi TL uzerinden satti.

Eger gercekten adalet pesindeyseniz dursun denen hukumetin piyonu zibidinin bize yuzlerce milyon euro borclu oldugunu soylerdiniz. Belli ki derdiniz adalet degil .

Yanarim yanarim, kulüpteki paran haracindir, diyerek külüpten dayak atarak kovalayacak bir delikanli yönetici yok, ona yanarim.

Bu herif GS spor kulubune 1 yilda 140 milyon euro zarar ettirdi hic bir sportif basari elde edemeden ustelik. Hatta UEFA bize men cezasi verdi, M.Cengiz kaldirdi.

Dursun bu kulube her yil zarar ettirdi. Borcu euro olan kulupte arsalarimizi TL uzerinden satti.

Eger gercekten adalet pesindeyseniz dursun denen hukumetin piyonu zibidinin bize yuzlerce milyon euro borclu oldugunu soylerdiniz. Belli ki derdiniz adalet degil .

Konunun altinda sizde mi Dursuncu kokusu aldiniz muhterem sayin Akgerman ?

+1

evet haklıdır istemekte ama o zaman sorarlar sana bu kulübe ettirdiğin zararı kim ödeyecek?....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Dursun Özbek'in doğumu: 1949
Prezervatifin Türkiye'ye gelişi: 1950

Hayat bazen çok acımasız...

Edit: kaynak Twitter

Üst Alt