Dursun Özbek: "Pazartesi TT Arena dolacak, Galatasaray Beşiktaş'ı yenecek" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Pazartesi TT Arena dolacak, Galatasaray Beşiktaş'ı yenecek"

Dünya adeletsiz bir yer.

Bakkal da çıraklık yapamayacak zekada ki adam Galatasaray başkanı oluyor.

Ve buna müdahale şansın da yok.

Bence artık spor kulüplerinin başkan seçimleri de, siyasi seçimler gibi halk ve taraftar tarafından yapılmalıdır.

Tudora rağmen seyirci desteği ile berabere kalma olasılığımız vardı.
Dursunun bu açıklamaları sonrası beraberlik şansımız dahi kalmadı.

Belki bi mağlubiyet hayırlı olur da, dursun ve tudordan kurtulmamiza vesile olur.

Bize bu çileyi YAŞATANLARA,
LANET GELSİN!

Taraftarın gözüne sokmasından sonra, iş işten geçtikden sonra tepki versen ne olacak. 2 gün sonra gene susup seyredeceksin. Çünkü sen oraya Galatasarayı sevdiğin için değil kendini göstermeye geldin.
Bu yaptığı açıklamalarıda başkası söylemiştir buna.

Bu 65 milyon kısıtlamayı neden aşağıya çekiyoruz.Bu adamların şu klübün başında kaldığı her dakika zarardır.
Bu seneyi geçtim önümüzdeki senede hiç umutlanmayın.Ulan tolga,eren, serdar gibi adamlara 2 milyon euro para ver ondan sonra 65 milyon kısıtlamasından bahset.
Bunların kafayla seneye ne bu orta saha değişir nede takım değişir. Hiç utanamadan ekranların karşısına geçip konuşabiliyorlar.

Bu adamı canlı izledim.Gerçekten ne kullanıyor çözemedim ben. Taraftarı nasıl mutlu ederim diye düşünmekten uykularım kaçıyor diyor adam.. Ulan bu kadar basit bir eylemi bile düşünemeyen,gerçekleştiremeyen bir çapsız.İstifa edip,kardeşini zartını zurtunu ne kadar işe yaramaz adam varsa alıp defolup gideceksin.

Bu adamın açıklamasından sonra maça gitmekten vazgeçme noktasına gelen ,hayatı G.Saray olan büyük küçük kaç kişiyi gördüm.

Besiktas mağlubiyeti bunları alıp götürecekse mağlup olalım daha iyi ,haftaya zaten anltaya var.....

"Beşiktaş isterse 1 hafta dinlenip gelsin..."

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek beIN SPORTS'ta çarpıcı açıklamalar bulundu.
dursun.jpg

"Beşiktaş ile pazartesi günü çok önemli maç oynacağız. Bu maçın normal olarak tatil gününde oynanmasının sonsuz yararı var. Bugüne kadar federasyon bu tip maçları nasıl oynatmış onlara bakıyoruz. Eğer perşembe maç oynuyorsan, pazar günü oynuyorsun. Keşke bu polemiğe girmektense, Beşiktaş'ın bu hafta içinde maçı olmasaydı da derbiyi pazar oynasaydık diye düşünüyorum. Bizim derdimiz Beşiktaş 1 gün fazla dinlendi değil. İsterlerse 1 hafta dinlenip gelsinler. Bizim beklentimiz bir açıklama gelmesi" diye konuştu.

Video Link (beinsports)

Son düzenleme:
Seni Galatasaray'ın başına koyup, emir verenin Allah cezasını versin. Senin suçun yok. Bakkal yönetemeyecekken Türkiye'nin en büyük spor kulübünün başına geçtin hala ne oldum delisi şoktasın. 2 kelimeyi yan yana getiremeyen bir adamı başkan yapanlara yazıklar olsun. Hala utanmadan konuşuyor.

Üst Alt