Dursun Özbek: "Pazartesi TT Arena dolacak, Galatasaray Beşiktaş'ı yenecek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Pazartesi TT Arena dolacak, Galatasaray Beşiktaş'ı yenecek"

O0d73Z.jpg

Dursun Özbek: "Federasyon ile aramızda soğuk savaş gibi bir şey yok. Son 4 maçımızın sonucunu hakem hataları belirledi."
Dursun Özbek: "Bugüne kadar yüksek sesle dillendirmedik. TFF bizim rakibimiz veya düşmanımız değil."
Dursun Özbek: "Biz bir açıklama bekliyoruz. Çağırıp konuşmaları lazım. Ama bir geri dönüş alamıyoruz."
Dursun Özbek: "Soru soruyoruz, cevap yok. O zaman da senaryolar üretiliyor. Buna müsade edilmemesi lazım."
Dursun Özbek: "Derbinin, hafta sonu oynanmasının sonsuz yararı var. Keşke Beşiktaş'ın maçı olmasaydı, derbi pazar oynansaydı."

Dursun Özbek: "Dünya derbilerine bakın bakalım. Hangi gün oynanıyor. Beşiktaş'ın dinlenmesinde değilim ama bunun nedenini açıklasın TFF."
Dursun Özbek: "Bizim derdimiz Beşiktaş 1 gün fazla dinlendi değil. İsterlerse 1 hafta dinlenip gelsinler."
Dursun Özbek: "Başakşehir maçından bu yana bir şeyler oluyor. Emre'ye gösterilmeyen kırmızı kart, golün 1,5 metre ofsayt olması."
Dursun Özbek: "Benim canım, herkesten daha fazla acıyor. Taraftarlar 1 hissediyorsa, ben 100 hissediyorum."
Dursun Özbek: "Bizim sıkıntımız, Beşiktaş'ın kaç gün dinlendiği ile ilgili değil. Federasyonun tutumuyla ilgili."

Dursun Özbek: "Basketbol maçında Fenerbahçeli futbolcu, Galatasaray aleyhine tezahürat yapıyor, federasyona yazı yazıyoruz cevap gelmiyor."
Dursun Özbek: "Zamanında bizim futbolcumuz Twitter'dan RT yaptı diye 2 maç ceza aldı."
Dursun Özbek: "Federasyon beni PFDK'ya sevk etmeden önce keşke sorsaydı; 'Niye bu yazıyı yazdın.' diye."
Dursun Özbek: "Bana verecekleri 45 günlük, 60 günlük hak mahrumiyeti cezaları çözüm olacaksa, versinler."
Dursun Özbek: "Pazartesi TT Arena dolacak, Galatasaray Beşiktaş'ı yenecek."

Dursun Özbek: "Bu sezon sonuç ne olursa olsun seneye de Tudor ile devam edeceğiz."
Dursun Özbek: "Stadın gelirleri temlik edilmiş. Bu sezon sadece Kayseri maçından kasamıza tribün geliri girdi."
Dursun Özbek: "Riva ve Florya’dan ‘500 milyon dolar yerine 500 milyon TL’ geldi diyenler bugüne kadar anlattıklarımızı iyi dinlememiş."
Dursun Özbek: "Bizim aldığımız son bedel bir avans niteliğinde. İlk açıkladığımız bedelden bir sapma yok."
Dursun Özbek: "Ben 500 milyon dolar diyorum, insanfsız kişiler 500 milyon TL olarak lanse ediyor. Genel Kurul'da tutanaklar var, bakın."

Dursun Özbek: "Bu projelerden aldığımız ilk para olan 340 milyon liranın 330 milyonu bankalara gitti."
Dursun Özbek: "Bu sıkıntılardan sadece biz çıkmayacağız. Beni %75 oyla siz seçtiniz. Gelin, camia olarak sırt sırta verelim."
Dursun Özbek: "UEFA 65 milyon Euro'luk kısıtlama koydu. Şu an 61 milyon Euro seviyesindeyiz. Gelecek sene biraz daha düşürmeliyiz."
Dursun Özbek: "Galatasaray'ın bir daha bu borç batağına düşmemesi lazım. 43 yıllık ticaret hayatımın en yüksek performansını gösteriyorum."
Dursun Özbek: "Bazen uykularım kaçıyor. Taraftarımızı mutlu etmek için çalışıyorum. Derbide gövde gösterisi yapmalarını istiyorum."

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dursun Özbek: "Federasyona, Fenerbahçeli Volkan Demirel (Euroleague maçı sonrası) için yazı yazdık, cevap vermediler.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Dursun Özbek: Pazartesi günü stat dolacak. 50 bin olmasa bile 45 binin üzerinde bir seyirci bekliyorum.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Kendisinden beklenmeyecek derece de iyi açıklamalar , iddialı girişini de beğendim , Pazartesi derbiyi üst düzey bir oyun ile kazanırsak Tudor ile birlikte yönetim olarak rüzgarı arkasına alabilir belki.

Ancak bu hatalarının üstünü örtmüyor.

Dursun Özbek: Bizim aldığımız son bedel bir avans niteliğinde. İlk açıkladığımız bedelden bir sapma yok.

Cevap vermelerine gerek yok. Aziz Yıldırım'ı günahım kadar sevmem ama bize olan hakem hataları onlara olsun neler yapıyordu. Öyle olacaksın. Efendilikle, diyalogla olmuyor ne yazık ki, hakkın yeniyor

Avans ney la ? geri kalan parayıda inşallah kısa vadede alınır

Şu gelirlerdeki temliklerin hepsi kalkar inşallah yavaş yavaş klübe para akışı sağlanır

Tipik bir 2010 yılı Adnan Polat konuşması ve hareketleri.

Dursun seneye Galatasaray isminin iyice içine sıçacak. Ancak 2018'i görür mü veya görürse ne olur söyleyim, o uyduruk zevksiz ayakkabıları götüne çarpacak şekilde hızlı koşarak kaçacak.

Galatasaray'ın bir numaralı düşmanı ve sabote eden ismidir Dursun.

Dursun Özbek göreve ilk başladığında boylu poslu Brad Pitt gibi adamdı.

Kendini o kadar yıprattı ki , kel ve bodur , kepçe kulaklı , suratından yağ damlayan bir sıfatsıza dönüştü.

Çok üzülüyorum bu halini gördükçe , içim parçalanıyor ..

ben başkanın iyi niyetine güveniyorum ama o da yanında ki adamlara fazla güveniyor,halbuki o kadar güvenilecek adamlar değiller

Dursun Özbek: "Benim en büyük vazifem, taraftarı mutlu etmek. Bazen taraftarları nasıl mutlu edebilirim diye düşünürken uykularım kaçıyor."

Sen istifa etmedigin surece bizimde uykularimiz kaciyor be baskan napacagiz simdi

böyle dediyse sezon bitmeden kovar.

Dursun Özbek: "Bu sezon sonuç ne olursa olsun seneye de Tudor ile devam edeceğiz."

Üst Alt