Dursun Özbek, Perşembe Günü 14:00'te beIN Sports'ta! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Perşembe Günü 14:00'te beIN Sports'ta!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Melih Peker hazırlıklı ol yarın abi.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk
ben her daim hazırım ;)

needle.jpg

biopsia-ecodirigida-en-quirofano-400x276.jpg

görevi bırakmıyacam ,seneyede aday olabilirim

borcları ödüyoruz ,borcumuz azalıyor projeler bir bir yapılıyor

tudorun arkasındayız cok iyi bir kadro kuracaz

taraftar bize destek olsun sövmesin

kardesimde bende çalcagımızı calalım sittir olup gidecez galatasaray filan cok seyimizde degil sansarcım diyecek

ve kapanıs

adam 404 gibi yapıştı gitmiyor vay arkadaş.

Artık bırak git, programlara çıkmakla neyi ispatlamaya çalışıyorsun anlamıyorum ki. Şerefinle istifa et bırak.

Hangisi daha beter bu sezon mu 2010-2011 sezonu mu?

Sportif olarak 2011 cunku geride kalmis 2 senede de basarisizlik vardi , unutulmasin ki 2009 da 5 incilik , 2010 da 3 unculuk ile tamamlamistik. O donemde kupaya bile sarilamayip avrupadan uzak kalmistik

Son 2 senede de basarisiziz ama en azindan avrupaya filan kendimizi atabiliyoruz , polat donemi , ve canaydinin 2-3 senesi son 25 senenin en kotu donemleridir

Fakat seneye de 5-6 ciliklarda dolasirsak en basarisiz 3 senelerden biri de dursunla yasanmis olur

Bu donemde bizim yapmamiz gereken sey sakin kalip olabilecegin en iyisini kovalamak , mesela mutlaka avrupa ligi gruplarina kendini atman sart, on elemede gitmeyi dusunmek bile istemiyorum ,bu yuzden basaksehir eslesmesindeki vurdumduymazliga ve hakeme isyanim bitmez

Sportif olarak 2011 cunku geride kalmis 2 senede de basarisizlik vardi , unutulmasin ki 2009 da 5 incilik , 2010 da 3 unculuk ile tamamlamistik. O donemde kupaya bile sarilamayip avrupadan uzak kalmistik

Son 2 senede de basarisiziz ama en azindan avrupaya filan kendimizi atabiliyoruz , polat donemi , ve canaydinin 2-3 senesi son 25 senenin en kotu donemleridir

Fakat seneye de 5-6 ciliklarda dolasirsak en basarisiz 3 senelerden biri de dursunla yasanmis olur

Bu donemde bizim yapmamiz gereken sey sakin kalip olabilecegin en iyisini kovalamak , mesela mutlaka avrupa ligi gruplarina kendini atman sart, on elemede gitmeyi dusunmek bile istemiyorum ,bu yuzden basaksehir eslesmesindeki vurdumduymazliga ve hakeme isyanim bitmez
Canaydin döneminde bir sampiyonluk ve bir kupa sampiyonlugu var.
Sampiyonluk kibirbahceye karsi kazanilan, o zaman ki kadrolari herkesce malumdur.
Dursunun son döneminde Baskan oldugu sezondaki sampiyonlugu onun hanesine saymiyorum.
Sayacak olursakta bu Canaydin icinde gecerli, cünkü oda baskan olduktan yedi hafta sonra sampiyonluk gördü.
Yine Polat döneminde, son alti haftasi teknik direktör olmadan gelen bir sampiyonluk var.

Ama canaydin donemindeki ilk sampiyonlugu da kendisine saymamalisin o halde , 2002 deki baskanlik secimiyle sampiyonluk arasinda hic zaman yok gibi bir sey

Bu durumda 2006 daki sampiyonluk icin tam 4 sene beklemisiz . Bence en karanlik donem o aradakidir. Polatin 3 senesiyle de yarisir. Henuz o asamada degiliz. Dursunun hic bir basarisi yok , ustelik amatorler cokmus , gelir dip yapmis durumda . Fakat sportif olarak futbolda bu iki donemden "henuz" daha basarisiz degiliz

olimpiyat senesindeki dereceyi hatirla , ortada bjk yokken iki sene ust uste ts ye gecilip CL katilimi alamadigimizi hatirla , sonunda koltuklarin kirilip sahaya indirilmesini , su savaslarini hatirla

yani canaydin donemindeki karamsarlik bugunkunden farkliydi ,bunun bir sebebi de surekli kazanan rakibin fb olmasi , ortada bursa , basaksehir gibi rahatlatici etkenlerin olmamasiydi

bir de hakem faktoru bugunkunden de fazla fb lehineydi , kabullenilemez bir noktaya varmisti artik .. simdilerde yine o kadar degil .

ama en oncelikli sebep fb nin devrede olmamasi ..

Pek yoktu be . O da cok etkisiz ,ezilmeye karsi tepkisiz biriydi , gecmisi cabuk unutuyoruz . Fakat su acidan katilirim , genel klupculuk olarak en kotu donem dursununkidir

canaydin doneminde de gelirler azalmis ,basarisizlik hakim olmus bir durumdaydik fakat giderimiz cok azdi , yasadigimiz maksimum sorun tv ye cikip 2 milyon dilenmekti ..

polat zamaninda giderler cogaldi , fakat yapisal bir ton sey halledildi , sirketler birlestirildi , stad herseye ragmen bitirilip ileriki donemlerin geliri garanti altina alindi , sponsorluk ciddi para getirdi ve riva icin insaat ruhsati alindi ,bugun "yenen" bir cok gelirin temeliydi bu islemler

dursun doneminde ise sportif basarisizlik ve karanlik o denli benim gorusume gore henuz yok , fakat diger hic bir konuda da basari yok , mali basari yok , giderler halen cok , gelirler dip , amatorler bitik

genel anlamda en basarisiz 2 sene diyebiliriz son 25 senenin .. sportif ozelde ise henuz degil ,seneyeki performansa bagli

Ama canaydin donemindeki ilk sampiyonlugu da kendisine saymamalisin o halde , 2002 deki baskanlik secimiyle sampiyonluk arasinda hic zaman yok gibi bir sey

Bu durumda 2006 daki sampiyonluk icin tam 4 sene beklemisiz . Bence en karanlik donem o aradakidir. Polatin 3 senesiyle de yarisir. Henuz o asamada degiliz. Dursunun hic bir basarisi yok , ustelik amatorler cokmus , gelir dip yapmis durumda . Fakat sportif olarak futbolda bu iki donemden "henuz" daha basarisiz degiliz

olimpiyat senesindeki dereceyi hatirla , ortada bjk yokken iki sene ust uste ts ye gecilip CL katilimi alamadigimizi hatirla , sonunda koltuklarin kirilip sahaya indirilmesini , su savaslarini hatirla

yani canaydin donemindeki karamsarlik bugunkunden farkliydi ,bunun bir sebebi de surekli kazanan rakibin fb olmasi , ortada bursa , basaksehir gibi rahatlatici etkenlerin olmamasiydi

bir de hakem faktoru bugunkunden de fazla fb lehineydi , kabullenilemez bir noktaya varmisti artik .. simdilerde yine o kadar degil .

ama en oncelikli sebep fb nin devrede olmamasi ..
Evet zaten yazmistim, son dönemlerine denk geldikleri sampiyonluk ne dursuna nede canaydina yazilabilir.
Bunun disinda ben katilmiyorum, en karanlik dönem bu adam ile.
Cünkü hem Canaydin döneminde, hem Polat döneminde, bu tür gelir potansiyelimiz yoktu.
Hatirlayalim Canaydin döneminde eski yayin ihalesi ve eski stadyum.
Polatin döneminde bir kismi eski stadyum, bir kismi yeni stadyum ve yanlis hatirlamiyorsam yine eski yayin ihalesi.
Buna ragmen hem Canaydin, hem Polat Sampiyonluk kazandirdilar.
Dursun ile simdiye kadar sampiyon olamadik, olacagimiz konusundada en ufak bir umudum yok.
Ve kim ne derse desin yeni stadyumda en büyük pay canaydina ait.

Son düzenleme:
Istifa etmeyi dusunmuyorum diyecek

Kardesime guveniyorum

Transfer calismalarina basladik iyi oyuncularla gorusuyoruz

Tudor'a guveniyoruz

Bruma ile konustuk, lig bitsin ondan sonra bakariz

Sabri Galatasaray'in evladi

Cart curt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt