Dursun Özbek, Serhat Ulueren'e Dava Açtı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Serhat Ulueren'e Dava Açtı!

CrmaUiMWIAA8Yj_.jpg

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'e hakaret ettiği gerekçesiyle, sunucu Serhat Ulueren'e dava açıldı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bir televizyon programında kendisi için "aciz" ve "başarısız" diyen sunucu Serhat Ulueren'e 50 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Serhat Ulueren'in eleştiri sınırlarını aşarak hakarette bulunduğunu dava dilekçesinde anlatan Özbek, şeref ve haysiyetinin ihlal edildiğini öne sürdü.

Hürriyet

Bu Serhat denen haysiyetsiz daha 1 hafta önce Aziz Yıldırımdan özür dileyen adam değil miydi ? fener şike yapmadı kumpas kuruldu diye ağlıyordu canlı yayında..

Insallah donuna kadar tazminat öder

Kendimiz yerden yere vursak da, böyle serhat gibi satılmış elemanların hakaret etmesine kimse göz yummamalı.

Iyi etmiş dava açmakla.

Pek yalan birsey dememis hatta eksik bile kalmis, komisiyoncu sahtekar diyebilirdi dursun icin

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Ortada küfür yok dava olayı saçma fakat şu açıdan bakarsakta bazı şeylerde masaya yumruğunuzu vurma zamanı geldi diyorum.Biz sustukça üstümüze oynamaya devam ediyor bu şeref yoksunu fener medyası bunlara bir dur demenin vakti geldi de geçti bile

"Aciz" kelimesi başka yerlere çekilebilir de, "başarısız" kelimesi dava niteliğini taşıdığını sanmıyorum haha :D yalan pompalama haberdir bence

Hain diyordun ama sen,eleştirmiyordun ki?

Ben eleştirdiğimi söylemedim ki zaten. Sen öyle anlamışsın.

Yerden yere vuruyorum, vuruyoruz. Benim her şeyi söylemeye hakkım var, ben Galatasaray taraftarıyım.

Satılmış adamların Galatasaray kulübü başkanına bırak aciz demeyi, herhangi bir söz söyleme hakları yok.

Serhat gibi adamın hiç yok, olumlu görüş belirtmesi bile beni rahatsız eder.

Ulueren İn annesi de itirafçı olmuş "böyle olacağını bilseydim yapmazdım" demiş
Böyle dava gerekçesimi olur be ya

Üst Alt