Dursun Özbek Sinirden Ağladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Sinirden Ağladı!

Kamuoyu önünde açıklama yapmak istemiyorum.

make-lady-gagas-cigarette-sunglasses-from-telephone.1280x600.jpg

Intere gitsede ...kalan parasını isteyebilirdi, ama istemedi.

O nasil olacakti ? Prandelli kalan parasini alabilmek icin takim calistirmadi

bu dediginin olabilmesi icin ornegine sadece del bosque de gordugumuz tazminat maddesi olmasi gerekli

ama konu sozlesmesindeki "kalan maas" ise , bunu talep edebilmesi icin o surecte baska takimdan para kazanmiyor olmasi gerekiyor

Tff kayitlarina gore 2011 sampiyonu onlar

hadi yerine ts olsa o da yerli , 3 uncu bursaydi sanirim o da yerli

sec begen birini hepsi yerli

Istifa sacma bir sey , basarisizligi realize etmektir istifa , gorev suresi sonunda yeniden aday olmamak dersen ona katilirim cunku verilen sureyi iyi degerlendiremedigin nettir artik

o yuzden surekli 2018 e dek bekleyecegiz diyorum , hosuma gittiginden degil , ben sen icin istifasi olumlu ama empati yap , 2 sene guvenip bir hisseye yatirim yapsan ve dusse hissen , 1 sene daha bekleme sansin olsa kabullenir misin ?

bazisi kabullenir bazisi savasir , baskan gladyator gibi savasiyor
yoruma bak kafa yapısına bak :asd22: istifa başarısızlığı realize etmek demekmiş şaka mısın sen şuan dünyada dursunun başarılı olduğunu iddia edecek bi beyinsiz var mı yerçekimi kanunu kadar genel geçer bişey dursunun başarısızlığı. istifa etmemekte diretmek gelişmemiş toplumların davranış biçimidir başarısızlığı kabullenmek bi erdemdir cahil heriflerin yapabileceği bişey değildir.

bu senin benim icin boyle , adamin bakis acisindan ise "baskan 3 senelik seciliyor, ben 2 senemde basarisizim ama 1 senem daha var" diye dusunulecektir

istifa etmek evet basarisizligi kabullenmektir , ayip oldugunu da soylemedim , ama bu karari alan acisindan kendi basarisizligini kanitlamak agir gelebilir

O nasil olacakti ? Prandelli kalan parasini alabilmek icin takim calistirmadi

bu dediginin olabilmesi icin ornegine sadece del bosque de gordugumuz tazminat maddesi olmasi gerekli

ama konu sozlesmesindeki "kalan maas" ise , bunu talep edebilmesi icin o surecte baska takimdan para kazanmiyor olmasi gerekiyor

Galatasaray'da Teknik Direktör Roberto Mancini'nin sözleşmesindeki tazminat maddesi Galatasaray Yönetimi'nin elini kolunu bağlıyordu. Sarı kırmızılı yönetim bu nedenle Mancini ile karşılıklı anlaşma yapmadan sözleşme feshine gidemiyordu.

Mancini: "Önemli olan 4. yıldızdı ve alındı. Tazminat istemek doğru olmazdı, kulüp finansal olarak zor durumdaydı."

Tazminat maddesi var.
Havalara girmeden bilgilerinizi bir denetleyin sayın Bilgin Bey.

Insan bütün hirsini, bütün cabasini ortaya koyar ama bakarki o kocaman emekinin karsisi bu rezalet olur, dogal olarak ozaman aglar, ama adin dursunsa ve bunca yil sirf hirsizlik yaptiysan ozaman onlar timsah gözyasidir veya beni baskanlikdan mi edeceksiniz daha yeterkince para calamadim korkusu ile gelen gözyaslaridir.

Basarisiz adam istifa eder yok gorev süresiymiş vs hikaye..
Onurlu adam, kalmasinin kulübe zarar olduğunu goren adam istifa eder..
Mustafa denizli etti gitti ve hicbir yerde cikip ileri geri konuşmadi takimla ilgili kulüple ilgili..adam olmak bunu gerektirir basarizsan onurluysan istifa eder gidersin..serefsizsen gorev surene sığınırsın, sözleşmene siginirsin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt