Dursun Özbek, Sneijder'i Gönderemiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Sneijder'i Gönderemiyor!

tumblr_leud3aamba1qdouer.jpg

Galatasaray ve Wesley Sneijder arasındaki krizde Hollandalı yıldızın FIFA kozunu öne sürdüğü belirtildi.

Dursun Özbek yönetiminin bonservisini bedavaya verip 5 milyon euro'yu bulan yıllık ücretinden kurtularak göndermek istediği Sneijder, bu rakama yaklaşan kulüp bulamayınca ilk görüşmede “Bir yıllık ücretimi ödeyin, yoksa ayrılmam” diyerek resti çekmişti. Dursun Özbek yönetimi ise geçen sezon sarı kart cezaları nedeniyle kesilen astronomik cezaları (2 milyon euro'ya yakın olduğu iddia ediliyor) masaya sürmüştü.

Taraftar desteğini de arkasına alarak yönetimi köşeye sıkıştıran Sneijder'ın menajeri ve avukatının, bu cezanın yürürlüğe koyulması halinde bunun kurallara aykırı olduğunu belirterek, konuyu FIFA'ya taşıyacaklarını ilettikleri ortaya çıktı. Dursun Özbek yönetimi, sözleşmesindeki ağır yaptırımlar nedeniyle Sneijder konusunda eli kolu bağlı bekliyor.

Habertürk

bu sneijder konusunda zararlı cıkacak olan takım olacak taraftar hic farkında degil

bu catısmanın sürmesi demek takımı olumsuz etkilemek demek

arkadaş portakal fanatiği olmayın bu kadar . adam oynamadan paramı da bonservisimi de isterim diyor . siz de ona arka çıkıyorsunuz.
ayaklarınız yere bassın.

Sen olayı böyle yönetirsen adam da yatış moduna geçer... Elinde kapı gibi sözleşme var. Çıkıp adama git dersen o da paramı ver diyecek elbet... Yönetim bu olayı da eline yüzüne bulaştırdı, bir sene daha faydalanıp yollamak gerekirdi... Şimdi kalsa bile faydalanmayacaklar ve kaos kapıda... Amatörler topluluğu

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam gitmek istemiyorsa yapacak bir şey yok. Ya adamla oturup konuşacaksın ve maksimum fayda almaya çalışacaksın ki şurada 1 senelik sözleşmesi kalmış. Ya da fayda alamayacağın garanti ise göndereceksin adamı PAF takımına sürünsün. Bu kadar basit, bitti gitti. Sakız gibi uzadı mevzu, yeter artık.

Sen olayı böyle yönetirsen adam da yatış moduna geçer... Elinde kapı gibi sözleşme var. Çıkıp adama git dersen o da paramı ver diyecek elbet... Yönetim bu olayı da eline yüzüne bulaştırdı, bir sene daha faydalanıp yollamak gerekirdi... Şimdi kalsa bile faydalanmayacaklar ve kaos kapıda... Amatörler topluluğu

* sezon bitmeden portakal yönetimle ayrılık konusunda anlaşıyor. sonra portakal başlıyor ibiza'da keyf-i meşk etmeye .
menajeri arıyor tarıyor ona bizim kadar para veren keriz bulamıyor. durumu portakala anlatıyor o da meşki bırakıp hiçbir şey olmamış gibi döndüm diyor.
yönetim de hayrola kardeşim senle ayrıldık biz kendine takım bulacaktın diyor.
o da işi yokuşa sürmek için bazı gönlü saf taraftarımızı arkasına alarak paramı da bonservisimi de isterim diyor.
sözleşmen olabilir ama gideyim dersen bonservisini getireceksin.
bu her yerde böyledir.
ben yönetimin yerinde olsam kadro dışı bırakır a2 takımla antrenmana çıkarırım . ne uğraşacağım böyle art niyetli adamlarla.

* sezon bitmeden portakal yönetimle ayrılık konusunda anlaşıyor. sonra portakal başlıyor ibiza'da keyf-i meşk etmeye .
menajeri arıyor tarıyor ona bizim kadar para veren keriz bulamıyor. durumu portakala anlatıyor o da meşki bırakıp hiçbir şey olmamış gibi döndüm diyor.
o da işi yokuşa sürmek için bazı gönlü saf taraftarımızı arkasına alarak paramı da bonservisimi de isterim diyor.
bu her yerde böyledir.
ben yönetimin yerinde olsam kadro dışı bırakır a2 takımla antrenmana çıkarırım . ne uğraşacağım böyle art niyetli adamlarla.
Fatih, bu bir gazetecinin söylediği laflar, kanıtsız adamın anlattığı hikaye, neden söylediklerinin onda dokuzu yalan olan adamların lafına resmi açıklama olmadan itibar edilir anlamıyorum.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
bu her yerde böyledir.

Kindarsan tabii atar yaparsin.:hat:

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu her yerde böyledir.
O isler öyle kolay değil, adamın her türlü takım ile sözleşmesi var elinde. Takım bulamadığı vakitte yine senin takımının futbolcusu. Bu kadar maas alan ve taraftarın sevdiği bir futbolcuyu a2 de idmanlara çıkar bak neler oluyor sonra

Bazılarına göre; Portakal>GALATASARAY
Bundan artık gına geldi gerçekten. O zaman olayı dur şöyle çevirelim, demek sizin için Galatasaray o kadar küçük ki, siz sevilen, iyi bir takım ve iyi bir çalışma programı ile faydalı olabileceğini bir düşünen taraftarlar var diye, yerine onun kadar kalitesi olan birinin alınmayacağından korkan taraftarların var diye, bunu Sneijder Galatasaraydan büyüktür diye algı yaratmak için kullanıyorsunuz. Nasıl? Bence böyle de güzel durdu.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Fatih, bu bir gazetecinin söylediği laflar, kanıtsız adamın anlattığı hikaye, neden söylediklerinin onda dokuzu yalan olan adamların lafına resmi açıklama olmadan itibar edilir anlamıyorum.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Wesley Sneijder için şaşırtan iddia! ''Başka takım için...''

bak resmi açıklama da var.
az düşünelim. sen portakalsın . sezon bitiyor yerine belhanda alınıyor 10 numaralı forma veriliyor. sen ise geliyorsun kadro dışı kalanlarla idmana çıkıyorsun sağlık kontrolüne geliyorsun yönetim ise değişen bir şey yok düşünmüyoruz diyor.
sence yönetim kendi kendine tiyatro mu kuruyor ?

Ülkede adalet yok.

Taraftar da iş yok.

Sporumuz bile rezalet.

Bakkal yönetemeyecek zekada, aşırı hain ve Galatasaray düşmanı bir adamı siyaset getiriyor takımın başına koyuyor ve sesini çıkarmak yerine hala kulübe maddi destek veriyorsun.

Taraftarda iş yok en başta.

Üst Alt