Dursun Özbek Stadın Adını Değiştirdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Stadın Adını Değiştirdi

siz olsanız sanki ismini değiştirmeyeceksiniz.
cumhurbaşkanımız emrettikten sonra iş bitmiştir.
kaldı ki dana şiş yapılan yerin adıyla futbol oynanan yerin adı farklı olmalıdır zaten .

Ulan stadların isminden önce ülkede degistirilmesi gereken o kadar çok şey var ki.. Hem sanane stadların isminden, ne karışırsın be adam, resmen diktatörlük. Bu daha iyi günlerimiz!

Ben bunlari yapanlar kim olursa olsun yalakalik olarak gormuyorum

bekara kari bosamak kolaydir derler

adam cumhurbaskani . Emri tayyip degil koltuk veriyor

zamaninda napolyon su olacak dediginde devlette icra edeceklerden biri "kusura bakma olmaz" mi diyordu

veya en begenilmeyen padisahlardan biri ferman yayinlasa sadrazam sallamiyor muydu

ayni hesap

Bal gibi de Tayyip veriyor. Başka bir dönemde bir Cumhurbaşkanı böyle birşey dese kimse tınlamaz bile. Adam ülkenin sahibi gibi birşey konumunda şu an.

sent via GSC

Ben bunlari yapanlar kim olursa olsun yalakalik olarak gormuyorum

bekara kari bosamak kolaydir derler

adam cumhurbaskani . Emri tayyip degil koltuk veriyor

zamaninda napolyon su olacak dediginde devlette icra edeceklerden biri "kusura bakma olmaz" mi diyordu

veya en begenilmeyen padisahlardan biri ferman yayinlasa sadrazam sallamiyor muydu

ayni hesap
Zaten kendi yazdığın örnekler ile emri makamın değil, kendini şu anda padişah olarak gören Tayyibin verdiğini bir nevi itiraf etmişsin.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

2b3fed4274589c4d9571bce0df2c906d.jpg

Ben de bunu anlatmaya calisiyorum , hemen aaaoow oww

ne istiyorsunuz yani ? Hayir sen cal sen oyna biz isimize bakariz filan demelerini mi

ayrica stad devletin oncelikle , isim sponsoru ses etmemis , once onlar ses etmeli

spor bakani "ben bir dusuneyim bu konuyu" desin mesela once

Üst Alt