Dursun Özbek Tanıtım Sitesi Açıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Tanıtım Sitesi Açıldı!

Galatasaray'da başkanlık seçimi yaklaşırken en iddialı aday olarak öne çıkan Dursun Özbek'in ekibini ve vizyonunu tanıttığı internet sitesi açıldı.

DURSUN ÖZBEK 2015 adresinden ulaşabilirsiniz.

Şaşırtıcı bir şekilde güzel bir tanıtım olmuş. Gün geçtikçe içim ısınıyor bu adama. İlk defa bir başkan adayının kendini ve ekibini tanıtmak için İnternet sitesi açtığını görüyorum. Güzel fikir.

Kendisini de pek tanimiyorum, ekibini de tanimiyorum.

Diger adaylar da ortada. Beni cok heyecanlandiran bir secim olmayacak anlasilan.

Hayirlisi olsun.

-Yönetimi neye göre baz alarak hazırladınız?

"İşe göre adam seçtim, işin özeti bu. Mağazacılıksa ona göre adam seçtim. Sportif manada basketbola göre, voleybola göre, futbola göre adamlar seçtim. Biz bunları lanse ettiğimiz zaman göreceksiniz ki Galatasaray resminin puzzle parçalarını teşkil eden yönetim kurulu yan yana geldiği zaman çok büyük bir resim ortaya çıkıyor. Hiç kimse isimleri bugüne kadar magazinde duyulmadı diye, isimleri bugüne kadar spor sayfalarında manşet olmadı diye yönetimi sakın tecrübesiz diye yorumlamasın. İsimlerin altına baksınlar. Her biri kendi branşında dünya markası olmuş kişiler."

Bu kısmı beğendim.

Can Topsakal'ı gördüğüm an siteden çıkış yaptım. Yazalım bir kenara, yönetimde oluşacak ilk çatlak kendisi olacaktır.

Üst Alt