Dursun Özbek ve Igor Tudor İSTİFA! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek ve Igor Tudor İSTİFA!

YETER ARTIK.

3 Senedir cigerimiz yaniyor, eziliyoruz, boynumuz bükük. 4.Yildiz sonrasi kazanilan ekstra gelirler, stading, ve yükselen marka degerini kullanmak yerine, bir emir gelip Dursun getirildi basa. Bu da TRUVA ATI gibi icimize girip organlarimizi söktü. Her 5 ayda bir T.D degistirdi, borcun dibine vurdu, son olarak'da Tudoru getirip, Sneijder gibi bir efsane'yi yolladi. 3 senedir birakin sampiyonlugu ilk 3 arasina giremedik. Uefa Rankingde düsüyoruz,Deloitte Ranking'de düsüyoruz. Marka yerin dibine cakilyor. Bundan sonra Dursun gidene kadar yemin etmisim ki 1 dk mac bile seyretmicem.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kimsenin bizi iplediği yok. Yönetim, taraftarı beş paraya almadan, kafasına göre iş yapıyor. O zaman, taraftara da, önemsenmediği yerde durmamak düşer.

Zaman, maddi-manevi boykot zamanıdır.

mesajı okuyan şanslı azınlıktanım :D efsane küfürler yağdırmışsın musap tebrikler içimin yağları dursunun suratına eridi resmen.

Bakteri gibi transfer beklerken ben aylardır istifa konularına odaklanmak lazım dedim.

Belhanda Gomis geldi bakteri gibi ''büyük başkan'' dediniz.

Bu taraftara ve camiaya ne yaşanırsa müstahaktır.

Beter olalım daha kötüye gidelim.

Bakteri gibi transfer beklerken ben aylardır istifa konularına odaklanmak lazım dedim.

Belhanda Gomis geldi bakteri gibi ''büyük başkan'' dediniz.

Bu taraftara ve camiaya ne yaşanırsa müstahaktır.

Beter olalım daha kötüye gidelim.

2 transfer daha gelsin millet yine 180 derece döner Sneijder olayi unutlur hersey güllük gülistanlik olur ta ki yeni bir kaosa kadar.

Ben o Tudor'un kalibina tüküreyim, cikip adam gibi konusamadi Sneijder sorulari soruldugunda. Korkak ve samimiyetsiz herif.

2 transfer daha gelsin millet yine 180 derece döner Sneijder olayi unutlur hersey güllük gülistanlik olur ta ki yeni bir kaosa kadar.

Ben o Tudor'un kalibina tüküreyim, cikip adam gibi konusamadi Sneijder sorulari soruldugunda. Korkak ve samimiyetsiz herif.

En basindan bu yana diyorum

1-2 transfere hersey unutulacak,taraftarimiz ne yazik ki transfer ve basari odakli.

Genel kitle böyle. Biz azinlikta olsak da unutmayiz, ben sahsen unutmam.

Isin garip tarafi ayni kisiler benim gibilere de hep "transfer taraftari" diye hitap ederler. Kimin ne oldugu apacik ortada.

Az önce bi konuda yazmistim

Bu takim 4. Ve 6. Olmasina ragmen taraftar oyuncu karsilamaya gitti (Maicon,belhanda ve gomis)

Az önce bi konuda yazmistim

Bu takim 4. Ve 6. Olmasina ragmen taraftar oyuncu karsilamaya gitti (Maicon,belhanda ve gomis)

Bu ülkenin genelinde var. Oyuncu karsilamak nedir yahu ücüncü dünya ülkesi miyiz biz.

Sneijder gelir Drogba gelir van Persie Pepe gelir karsilarsin anlarim ama her oyuncuyu onlarca yüzlerce adamin havaalaninda karsilamasi resmen ezikliktir.

Ben olsam hayatta gitmem mesela, yukarida dedigim gibi world class bir adam olursa belki giderim.

Bu ülkenin genelinde var. Oyuncu karsilamak nedir yahu ücüncü dünya ülkesi miyiz biz.

Sneijder gelir Drogba gelir van Persie Pepe gelir karsilarsin anlarim ama her oyuncuyu onlarca yüzlerce adamin havaalaninda karsilamasi resmen ezikliktir.

Ben olsam hayatta gitmem mesela, yukarida dedigim gibi world class bir adam olursa belki giderim.

Senin kirmizi koltuk konusu nerde sana bir sorum olacak :D

Küfür ederek sorunlar çözülse musap beyciğim nobel barış ödülü alırdı. Güle güle gönlü güzel insan.

Üst Alt