GSC Haber - Dursun Özbek Yeniden Başkanlığa Adaylığını Açıkladı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek Yeniden Başkanlığa Adaylığını Açıkladı

abdurun geri dönmesi ile birlikte forvetsiz gecen transfer dönemi rezaletleri yapilamayan transferleri falan düsündükce icim darlaniyor bunaliyorum nefessiz kaliyorum. bu herif geri gelirse zekoyu tuttugumuzun ilanidir

10 dakikalik küfürün serbest oldugu basliklar aciliyordu misal. karanlik günlerdi

3 Mayıs’a kadar listelerin teslim edilmesi gerekiyormuş galiba şu ana kadar kimseden ses çıkmadığına göre Dursun Özbek tek aday olarak seçime girecektir.

3 Mayıs’a kadar listelerin teslim edilmesi gerekiyormuş galiba şu ana kadar kimseden ses çıkmadığına göre Dursun Özbek tek aday olarak seçime girecektir.
fındık fıstıktanda olsa 1 aday olsa iyi olurdu - Dursun'a karşı "gidişatı beğenmiyorum - 1 dönem daha problemleri çözmez" gibi anlaşılacak negatif oyları görürdük.

tek adaylı seçim olmuş muydu hiç ben hatırlamıyorum sanki

Erden Timur olmazsa Dursun'u aperitif olarak yeriz.

Albayrak'ın suratını görmek istemiyorum artık. Yeter ya. AKP düşerken bu AKP adamının yönetimde ne işi var?

Üst Alt