Dursun Özbek'in Finansal ve Sportif Olarak İbra Edilmemesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'in Finansal ve Sportif Olarak İbra Edilmemesi

Evet görünen köy kılavuz istemez.

Tasarruf yapacağız diye aldığı çürük adamların hiç biri ilk 11 oynamıyor çok fena girdi.

Sportif olarak rezil edildik.

Riva'yı siyasete peşkeş çekti ve belki de 10'da 1 fiyata gitti.

Borçlar da hiç bir gerileme yok, aksine iyice arttı ve en az 18 ay sportif hiç bir başarı ve buna bağlı gelir olmayacak.

Dursun bir provokatördür, bir düşman gibidir, her iki kulvarda da ibra edilmeyecektir.

Galatasaray divan ve kongresi artık göreve. Prostatlı pipilerinizi pisuvardan çıkarın da biraz gerçek Dünya'ya bakın.

Spor programlarında Dursun Büyük Abi ve böylece Lise den destek aldığı konuşuluyor... Yani ibra edilir.

Devlet Galatasaray'ın önünü ilk önce ft ile sonra ünal aysal ile kesti. Yedirmediler bize bu adamları, üst üste şampiyonluklarımızı istemediler.

Şimdi Beşiktaş'ın şampiyonlukları için devlet Galatasaray'ın içine bu herifi soktu ve Galatasarayı saf dışı bıraktı.

'' Artık hakem hatalarına alışmamız lazım'' diyenler tarafından, maşalar tarafından yönetiliyoruz.

Bu saatten sonra yapılacak belli.

Galatasaray taraftarının çıkıp her yerde ultraslan denen oluşum Galatasaray'ı temsil etmiyor dedikten sonra, hiç bir maça gitmemek olacaktır.

ultraslan her maç 5-1000 kişi yönetimi yalayıp durur sezon sonuna kadar.

tarih henuz belli degil ,bu konuda bir girisim var ,kapali grupta okudum biraz yazilanlari , isteyenler var ibra edilmemesini fakat genel kani "biraz kredi taninmasi" yonunde

zamanla degisebilir elbet

He kredi tanınsın da kazık götümüzden girip ağzımızdan çıksın.Girdi zaten gireceği kadar,üstüne daha da sokmaya çalışıyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla onu bilemem ama kongrenin kararinin ibrasizlik olacagini dusunmuyorum , fakat 2018 de de tekrar bunu sececeklerini de dusunmuyorum , tabi aday cikarsa !

Her türlü ibra edilir bu pisuvar suratli yaratik.

Cs4EwmYWgAAbITS.jpg

Son düzenleme:
Dernekler kanununda bizim tuzukle celisen bir sey var, mali ve idari diye iki ayri ibra olmasi kanuna aykiri bulundu ve mahkeme yoluyla o ibrasizlik kaldirildi polat in olayindaki

tarih henuz belli degil ,bu konuda bir girisim var ,kapali grupta okudum biraz yazilanlari , isteyenler var ibra edilmemesini fakat genel kani "biraz kredi taninmasi" yonunde

zamanla degisebilir elbet

Mutlaka def edilmeli 1 sene daha kalması demek sportif açıdan kayıp 1 sene daha.

Finansal olarak da berbat yönetiyor kulübü.

Tolga, Serdar, Eren gibi adamlara senelik 2-2.2 Milyon Euro para bağladı 3-4 senelik kontratlar ile. Bırak 11'i hepsi ikinci yedek 11'de bile zor oynar bu adamların sakatlık, istikrarsızlık ve vasatlık gibi sebeplerden ötürü.

1 tane 11 oynayacak çapta transfer yok. 1.5 senede 6 teknik direktör değiştirdi hepsine 1 senelik alacaklarını ödedik.

Bu sene sonu Avrupa Kupası bile tehlike de. Kopunca kayış tam salıyoruz. Fener, Antalya, Trabzon 3'ü de geçebilir bizi.

Üst Alt