Dursun Özbek'in İlk Transferi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
tra.jpg

Mustafa Cengiz'in seçimi kazanmasında önemli rol oynayan Celal Açar'ın Mayıs ayındaki seçimde Dursun Özbek'in ekibinde yer alacağı ve Mustafa Cengiz'e rakip olacağı kesinleşti.

Mustafa Cengiz'in seçimi kazanmasında önemli rol oynayan Celal Açar ikinci başkanlık kendisine verilmediği için mevcut yönetimden istifa etmişti. Açar'ın Mayıs ayındaki seçimde Dursun Özbek'in ekibinde yer alacağı ve Mustafa Cengiz'e rakip olacağı kesinleşti.

İbra oylaması sonrası zafer kazandığına inanan Dursun Özbek güçlü bir yönetim oluşturmak için kolları sıvadı. Özbek, Celal Açar'ın ardından ismi başkanlık için geçen Cemal Özgörkey'i de İkinci Başkan olarak listesine alacak.

Sabah

Yüzsüzlükte son nokta.
Neredeyse taraftarın %99'unun istememesine rağmen ısrarla tekrar gelmek istiyor.
Demekki otelde işler baya kötü

Mustafa Cengiz yerinde olsam Dursun Özbek'in aday olduğu bir seçimi yapmam ve görev sürem 3 yıldır deyip yoluma devam ederim. Dursun da g.t gibi kalır.

Hasan Soysal'a katılıyorum. Mustafa Cengiz gitmesin seçime filan, bu da şey gibi kalsın ortada, ötsün dursun senelerce.

Kurtulamadık gitti hain herif.

Mustafa Cengiz yerinde olsam Dursun Özbek'in aday olduğu bir seçimi yapmam ve görev sürem 3 yıldır deyip yoluma devam ederim. Dursun da g.t gibi kalır.

Katılıyorum. Dinsizin hakkından imansız gelir.

Ama zor. Çünkü Mustafa Cengiz "mayısta seçim yapacağız" diyerek başkan oldu.
Bu camia da verilen sözlerin bir önemi yok.

Dursun da neler neler söyledi zamanında.

Adaşın Mustaa başkanın arkasındayız, keşke böyle birşeyi yapsa da Dursun da mal gibi ortada kalsa.

sent via GSC

Bu adamin olasi bir baskan adayligi hakkinda haber cikmasi ve bizim burada tekrar secileceginden korkmamiz bu camianin ciddi bir ayibidir.

22142733796_ed52921c0e.jpg

Üst Alt