Dursun Özbek'in "Sözde Başkan" İbaresi Kaldırılmalı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'in "Sözde Başkan" İbaresi Kaldırılmalı mı?

Dursun Özbek'in ''Sözde Başkan'' İbaresi kaldırılmalı mı?

• Kaldırılmalı

Kullanılan: 25 45.5%
  • Böyle durmalı

Kullanılan: 30 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
Süründürdu taraftarı zamanında sıra şimdi bizde. Tepki vermiyoruz olabilir ama zamanında takılan lakabi da kalmalı.
Bi öyle bi böyle olmaya gerek yok. Yaşattığı negatif işler hala ağır basıyor. Anlık yaşamayalım. + ya geçerse kaldırırız. Tabi süresi yeterse ona da.

GSCimbom Mobile App

Baskana cok kufredildi, hakaretler edildi, alay konusu oldu .. Bu "sozde" lafi da bunlardan biri..

Evet baskan da buna zemin hazirladi.. Karizmatik biri degil, konusurken pek guven vermiyor, giyim kusami hic tarz degil..

Ama adam aktif.. Baskanliga yan gelip yatmak icin gelmemis.. Bilinen, bilinmeyen, burada fazla konusulmayan bircok sey yapiyor..

Yuru baskan.. Sana "sozde" diyenler utansin..

Sözde başkan olduğunu anladığı için kafası çalışmaya başladı binlerce taraftar bu adamdan şikayetçi olmayıp paralı köpek olsaydı bitmiş oyuncuları almaya devam edecekti.

ben dursuna hala aynı küfürleri ediyorum benim icin baskan filan degil

neyi basardıda hemen affettiniz hemen ucmaya basladınız neyi basardı ?

3 senelik baskanlıgının 2 yılı her alanda rezilliklerle dolu bu sezon sampiyon yapsa yetermi rezilliklerini örtmeye

167.jpg

İnsafiszlar.

Sözde "Başkan" ibaresi kaldırılmamalı artık

Önemli fb derbysi önünde Camia - Takım - Yönetim Kenetlenme oluşturulmalı.

Son düzenleme:
Üst Alt