Dursun Özbek'in "Sözde Başkan" İbaresi Kaldırılmalı mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'in "Sözde Başkan" İbaresi Kaldırılmalı mı?

Dursun Özbek'in ''Sözde Başkan'' İbaresi kaldırılmalı mı?

• Kaldırılmalı

Kullanılan: 25 45.5%
  • Böyle durmalı

Kullanılan: 30 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
Ben sözde Başkan ibaresini hakaret olarak görmüyorum, aksine bundan önceki iki sezon ortaya koyduğu başkanlığı tek kelime ile özetlemiş. Yaşananlar yenilir yutulur gibi değildi, hakaret arıyorsak iki sezonda yapılanlar Galatasaraya ve taraftarına hakaret niteliğinde idi.

dursun başkan zaman zaman hataları olan biri ama genele bakarsak ve kıyaslarsak ben başarılı buluyorum kendisini.
bu sene çıkışımızla ve transferlerle alakası yok bunun .
aysal ile devam etseydik kayyumluk olmuştuk şu an . kimse o enkazı almazdı kimse taşın altına elini kolay kolay koymazdı .

Hayır, üç beş maç ile yine herşeyi unuttunuz. Bu kulübün Başkanı zaten bunu yapmalı, bunda anormal övgü sebebi olacak bişey yok. Esas bu kulübün Başkanı geçen sezon yaptıklarını yapmamalı. İlk sezonunu o kadar tartıya koymuyorum bile, ilk senesi olduğu için. Aynısı yine selçuk için geçerli, medyada ki hava forumda da var. Takımın en maliyetli oyuncularından biri futbol oynamayı hatırladı diye göklere çıkarmayın.
Biz geçmişe sünger çektik. Artık önümüze bakıp, Kenetlenme zamanı.

Son düzenleme:
dursun başkan zaman zaman hataları olan biri ama genele bakarsak ve kıyaslarsak ben başarılı buluyorum kendisini.
bu sene çıkışımızla ve transferlerle alakası yok bunun .
aysal ile devam etseydik kayyumluk olmuştuk şu an . kimse o enkazı almazdı kimse taşın altına elini kolay kolay koymazdı .
Eğer maddi olaylardan bahsediyorsan ben pek bir başarı göremiyorum. Geçen sezon boşa harcanan bir ton para, hemde o paraları etmeyecek oyunculara. Arazileri satmak ile maddi yönden başarılı olunmaz. Enkazı devralıp ne oluyor sanki, yine kulübün parası ile dönüyor işler. Bugüne kadar kulüp yüzünden iflas eden birini gördün mü. Peki ya Başkan olan kişiye faydaları , sen başkan olmadan önce Dursun Özbek diye birini tanıyormuydun
Son iki sezon yaptıkları ile başarılı değil, aksine bu kulübün gelmiş geçmiş en kötü başkanlarından.

Son düzenleme:
Eğer maddi olaylardan bahsediyorsan ben pek bir başarı göremiyorum. Geçen sezon boşa harcanan bir ton para, hemde o paraları etmeyecek oyunculara. Arazileri satmak ile maddi yönden başarılı olunmaz. Enkazı devralıp ne oluyor sanki, yine kulübün parası ile dönüyor işler. Başkan olan kişiye faydalarını da görmek lazım, sen başkan olmadan önce Dursun Özbek diye birini tanıyormuydun
Son iki sezon yaptıkları ile başarılı değil, aksine bu kulübün gelmiş geçmiş en kötü başkanlarından.

artıları ve eksileri olan biri. mükemmel demedim .
ama totale bakarsak ben artılarını daha fazla görüyorum .
* kayyumluk olma tehlikesinden kurtarıp tudor'u getirip nokta transferler yaptırması çöpleri temizlemesi kalanını yedeğe çekip çeteyi çökertmesi futbola müdahale etmemesi bu seneki çıkışımız bir anda hanesine bonuslar yazdırmıştır.
biz taraftar olarak genelde sabırsızız.
adam geldiği sene biz neden transfer yok dedik ?
oysa işin arka planında kazın öyle değilmiş. sonrasında ceza yedik zaten .

* kayyumluk olma tehlikesinden kurtarıp tudor'u getirip nokta transferler yaptırması çöpleri temizlemesi kalanını yedeğe çekip çeteyi çökertmesi futbola müdahale etmemesi bu seneki çıkışımız bir anda hanesine bonuslar yazdırmıştır.
Türkiye de malesef geçmişler de yaşıyoruz.
Bir kara leke ...omür boyu peşi bırakmıyor insanlarin. Kredisi olmuyor.

Fatih sen başarılı gör bu senin bileceğin bişey. Sonuçta yazdıkların yine tamamen bu sezon ile alakalı sportif olaylar. Evet ceza yedik ama nedense kimse bu cezanın sadece maaş sınırı olduğunu görmek istemiyor, bu ceza geçen sezonda geçerli olmasına rağmen bir ton bonservis parası harcandığını görmüyor. O kadar bonservise rağmen geçen sezon neden şu kadronun yarısı kurulmadı mesela? Çöpler temizlendi deniyor, geçen sezon alınanlardan bir tek Serdar bir işe yarıyor şu anda. Rodriguez bile tartışılır, hatta bana göre tartışılmaz aslında ama haksızlık etmeyelim mücadele olsun ediyor adam. İki senedir tek kısıtlama maaş, o bile 65 Milyon Euro yani bayağa yüksek. Kısıtlama olmamasına rağmen bu sene yine o miktarın altında kalındı, yani oluyormuş yapılabiliyormuș. Hiç kimse geçen sene yanlış adamlar vardı demesin, yetkileri o adamlara veren Başkandır. Sportif olayların dışında yapılan yönetimsel hatalar işin çabası. Siz buyrun başarılı görün, ben ortada henüz bir başarı, yada terazinin başarı tarafının ağır bastığını göremiyorum.

Son düzenleme:
Türkiye de malesef geçmişler de yaşıyoruz.
Bir kara leke ...omür boyu peşi bırakmıyor insanlarin. Kredisi olmuyor.
Neyin kredisi Arif? Buyurun bakın fenere, Azize bir iki başarı yüzünden onca kredi verdiler sonuç ortada. Aksine, Türkiye'nin sorunu hataların çok çabuk unutulup doğru düzgün hesap sorulmaması, hataları yapanların bedel ödememesi.

Son düzenleme:
Uzun lafın kısası.

Tutumlara bakıldığında...
Dursun ancak Şampiyonluk ile imajını kurtarır.
Bu kadar sığ bakacak olursak Adnan Polat çok başarılı. Şampiyon yaptı, stad yaptı. Oysa mesela stad Özhan Başkanın başarısı. Tabiki Galatasaray şampiyon olmalı, bunun aşağısı pratik olarak başarısızlık sayılır Galatasaray kulübünde. Ama sadece bunun ile ölçülmez, ben öyle bakmıyorum. Benim için çıkıp yabancı sınırı hakkında net bir açıklama yapması, net bir tavır tanınması daha önemli mesela örnek olarak.

Son düzenleme:
Gsc en iyi Galatasaray platformu diyeceksin, başkanın isminin yanına sözde koyacaksın. Dursun'u seversin veya sevmezsin. Orada sözde yazısını gören bir başkası , burayı ergenlerin ve bebelerin çevirdiğini pekala düşünebilir.

Üst Alt