Dursun Özbek’ten Asamoah Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in sezon başında transferi son anda gerçekleşmeyen Kwadwo Asamoah için girişimlere devam edildiğini belirttiği iddia edildi.

asamoah.jpg

Galatasaray ve Kwadwo Asamoah flörtünde yeni gelişme! Sezon başı transfer döneminde Ganalı sol bek ile anlaşan ancak Juventus’un yerine futbolcu bulamadığı için göndermeme kararı aldığı Asamoah için Dursun Özbek açıklamalarda bulundu.

TRT Spor muhabiri Volkan Kılıç’ın iddiasına göre Dursun Özbek, Asamoah transferi için ”Asamoah gündemimizde transferi için çalışmamız devam ediyor.” sözlerini kullandı.

Asamoah, geçtiğimiz günlerde Juventus’un resmi televizyonuna açıklamalarda bulunmuş ve ”Sahaya çıktığım her an elimden gelenin en iyisini yapacağım. Juventus’ta çok mutluyum. Juventus’ta ne kadar mutlu olduğumu söyleyecek olsam çok uzun bir konuşma yapmak zorunda kalırım” şeklinde konuşmuştu.

[gamaspor]

GSCimbom Portal

Moderatör tarafında düzenlendi:
Wesley de geçen sene aynısını bizim için söylüyordu,bunları söylerken , nasıl gideceğinin şartlarını dahi konuşmuş yönetimle haberimiz yok.

Gerçekten böyle mi düşünüyorsun? Sneijder burada kalmak için elinden geleni yaptı. Giderken de namına yakışır bir şekilde gittiğini de hepimiz biliyoruz.

başkan demedi mi Mayıs ayında gideceğini bize beyan etti diye. sonra aynı teklifi bulamayınca ayak diredi ama sonra adamlık yaptı sözünü tuttu

yapmayın kişileri abartmayın

başkan demedi mi Mayıs ayında gideceğini bize beyan etti diye. sonra aynı teklifi bulamayınca ayak diredi ama sonra adamlık yaptı sözünü tuttu

yapmayın kişileri abartmayın

Dursun Özbek gerçekten geldiği günden beri her şeyi açık şeffaf yapan bir başkandır! Doğrudur, haklısın!

Ben fanatik değilim. Sadece haksızlığa gelemiyorum o kadar.

Onu boşver de sen ne dedin dün akşam onu de hele abi :)

Dursun Özbek gerçekten geldiği günden beri her şeyi açık şeffaf yapan bir başkandır! Doğrudur, haklısın!

Ben fanatik değilim. Sadece haksızlığa gelemiyorum o kadar.

Onu boşver de sen ne dedin dün akşam onu de hele abi :)

öncelikle eğer böyle bir söz vermeseydi hakan balta gibi parasını alır keyfine bakardı,öveceğimiz tek durum budur.tabi biz de sözleşme fesih bedelinden feragat ettik o kadar da övülecek bir durum değil.

diğerini Kenan anlatsın ne onun da ne anladığını öğrenelim

Eger sneijder gercekten 1 senelik alacagini birakip 3 te bir fiyatina nice e gitti ise , sirf yonetim ve tudor istedi diye , beni agir sekilde bilmem ne etmistir , adamliktir ,ekstra bir durumdur , ornegi pek bulunamaz ..

fakat yoneticilerin aciktan kendi hesaplarindan zararini karsiladigi konusuldu klup icerisinde ve kapali grup laflamalarinda internette .. gercekligini bilmiyorum , eger buysa durum , o zaman da yonetimden bu ise imza atanlara helal olsun .

cunku ornegi binde bir olan bir sey

Üst Alt