Dursun Özbek'ten Gündeme Dair Açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten Gündeme Dair Açıklamalar

Ülker gibi sponsor bir gün bulursak hiç bir şekilde hayalcılık olmaz. Basket de başarı avrupada okadar zor değil.

Buna cevap verince , inandigimi soyleyince forumda tukaka ediliyorum ama iki camianin kapasite ve potansiyelini karsilastirmak gercekten anlamsiz

o ulker dedigin sirket murat ulkerin , o gitse fb acibadem , o gitse fb koc , yarin fb ulker dogus vs olur

23d1094753084ba4b19cc871b2cad600.jpg

"OYUNCULAR TUDOR’U ŞİKÂYET ETTİ"
"Tudor’un antrenman programıyla ilgili bir dönem futbolculardan şikâyet söz konusu oldu. Sportif direktör aracılığıyla bana iletildi. Sezon başı yüklemesi iyi olmadığı için futbolcu performanslarında düşmeler oldu. Tudor bu yüzden futbolculara biraz yüklendi. Yaşlı takım olduğumuz için endişeye kapıldık ama mesafe kat ettik daha dirençli hale geldi takım. Bu sürede bazı sızlanmalar oldu."

Bu oyuncular gidecek hoca kalacak, istediği oyuncular alınabilirse alınacak. Hoca iyi.

Buna cevap verince , inandigimi soyleyince forumda tukaka ediliyorum ama iki camianin kapasite ve potansiyelini karsilastirmak gercekten anlamsiz

o ulker dedigin sirket murat ulkerin , o gitse fb acibadem , o gitse fb koc , yarin fb ulker dogus vs olur
Galatasaray üyesi olarak bilmen gerekir aslında. Elit insan kaynağı bizde çok. Örnek ali sabancı. Bizde ki sorun nedeni bilmiyorum onlarda ki gibi çıkıp sponsor olan olmuyor maalesef. Ama bu hep böyle olacak kalacakda demek falcılıktan öte bir cümle olmaz.

Galatasaray üyesi olarak bilmen gerekir aslında. Elit insan kaynağı bizde çok. Örnek ali sabancı. Bizde ki sorun nedeni bilmiyorum onlarda ki gibi çıkıp sponsor olan olmuyor maalesef. Ama bu hep böyle olacak kalacakda demek falcılıktan öte bir cümle olmaz.

Her camianin genetigi farklidir

zaten bizden zengin ve ondeler ve sorumluluk alma noktasinda da onemli olcude fark var

onlarda olmayip bizde olan ya da onlarda yanlis yere olup da basarilarina engel olan seyler de var

her camianin kendine gore arti ve eksileri var

Cenk Ergün bir profesyonel gibi davranıp, tok satıcıyı oynuyor fiyat artsın diye

Bu salakta 9 m € teklife ciddi teklif diyor 10 milyona satar bu mal Bruma'yı

Abi dünyanın en gerizekalı futbol klubü başkanı kesinlikle bizimkisi.

Gün geçmiyor ki yeni bir salaklık yapmasın.

Yalnız antrenmanlarla ilgili hoca şikayet edenler kimlerse defolup gitsinler

Milyonları götürüyorsunuz ama zora gelemiyorsunuz biraz zorlayan hoca olunca hemen isyan bayrağı açıyor şerefsizler

Cenk Ergün bir profesyonel gibi davranıp, tok satıcıyı oynuyor fiyat artsın diye

Bu salakta 9 m € teklife ciddi teklif diyor 10 milyona satar bu mal Bruma'yı

Abi dünyanın en gerizekalı futbol klubü başkanı kesinlikle bizimkisi.

Gün geçmiyor ki yeni bir salaklık yapmasın.
Daha da vahim olan şey devamlı isim misim açıklayamam yoksa borsadan ceza alırız diyen kişi bülbül gibi gomisi brumayı açıklıyor canlı yayında şimdide.

"Daha önce yapılmış transferlere ben dünya kadar para ödedim. Benden sonraya öyle bir tablo bırakmak istemiyorum.”

Sen yalancı hainin tekisin.utanmadan bu lafları söyleyebiliyor adi herif

Tolgay 3.5
Serdar Aziz 4.5
Eren 4
Ahmet 2.5
Rodrigues 3.5
Cavanda 1.7
Sigdorson ve Josue kiralık ücreti toplam 1.5 milyon
Grosroys 1.5
Donk 2.5

Bonservise ödenen toplam 25.2 milyon euro. Yıllık ücretlere girmiyorum bile.

Hain yine yalan söylüyor

Son düzenleme:
Gazeteciler 10 diyordu 1 milyon eurosuda konisyon heralde hangisi yalan soyluyor acaba. Bana dursun daha yalanci potansiyeli fazla geldi

Lan olcan olayini okumamistim oha yuh artik kizip fesih ettim ne lan cebinden odersin karaktersize bak. Biri kizip oyuncuyu keyfi fesih eder digeri keyfi oyuncu alir ibra ettiginiz yonetim bu ey g.k.

Son düzenleme:
Gazeteciler 10 diyordu 1 milyon eurosuda konisyon heralde hangisi yalan soyluyor acaba. Bana dursun daha yalanci potansiyeli fazla geldi

Lan olcan olayini okumamistim oha yuh artik kizip fesih ettim ne lan cebinden odersin karaktersize bak. Biri kizip oyuncuyu keyfi fesih eder digeri keyfi oyuncu alir ibra ettiginiz yonetim bu ey g.k.
1 milyon başlangıc için hiç de fena sayılmaz demi

@Mehmet özbek fan grubumuz.

Boşuna emek vermiyoruz sonuçta.

Adamin hayati yalan olmus yav. En iyi yaptisi is yalan söylemek. 10 üzerinden 15 bu yetenegi gercekten, o kadar yani.

Serefsiz herif, nerden bulastin basimiza. Allah belani versin senin.

Adam gibi adam dursun Özbek başkan.

Forumun %60 inin yanılmış olması imkansız ilk geldiğinde de çok eleştirilmisti zamanla değerini anlayacak insanlar.

Şampiyonlar ligine oynayan yıldızlar karması yaratacaktır başkan.

Salıyı bekleyin

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01

Üst Alt