Dursun Özbek’ten İlk Sözler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek’ten İlk Sözler

dursun-ozbek-iha_16_9_1522520656-880x495.jpg

Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, mali ve idari yönden ibra edildikten sonra yaptığı açıklamada, genel kurula teşekkür etti. Dursun Özbek, 'Bazı konularda yıprandınız mı?' sorusuna ‘Evet’ cevabını verdi.

Galatasaray Genel Kurulu'nda konuşmaların bitmesinden sonra eski başkan Dursun Özbek, kürsüye çıkarak açıklamalarda bulundu. Yorucu ve güzel bir genel kurul olduğunu belirten Özbek, “Her şey açık açık tartışıldı. Duygusal yoğunluk nedeniyle bazı konuları atladım. Genel kurulun yüzde 75 konusu bu unuttuğum konular üzerine oldu. Heyecanımdan unuttum. Keşke unutmasaydım. Yönetime mektup gönderdim. Çok konuşuluyor. İstedim ama önüme kadar geldi. Yönetim bizim Galatasaray'a verdiğimiz otel hizmetleri çok konuşuluyor. Sıfırlansın kimse de konuşmasın. Otel hizmetlerinden ben gönülden yapıyorum. Böyle bir şeyi nasıl kabul ederim. Yönetim kurulu gelsin tam anlatasın. Galatasaray Spor Kulübü'nden Özbek Truzim'in bir kuruş alacağı yoktur.Kasa kolaylıkları yaptık. Yasa olarak yapmak zorundayız. Ardından bağış makbuzunu kesiyoruz. Bir kısmını ödedik. Benim yaptığım hizmetlerin esası bu. Bu tartışmaları keselim. Bir başkana yakışır mı? “ diye konuştu.

“Şerefimle ve alnımın akıyla bu hizmeti verdim”

Galatasaray Spor Kulübü'ne 2.5 sene başkan, 7 ay da başkan yardımcılığını hizmeti verdiğini söyleyen Dursun Özbek, “Şerefimle ve alnımın akıyla bu hizmeti verdim. Dolayısıyla bazı değerlerim var ki çok önde gelir. Galatasaray sevgisi benim ve ailem için çok önde gelir. Galatasaraylı olarak Galatasaray'a hiçbir zaman hıyanet içinde olmadım ama hata yapmış olabilirim. Ben size haklarımı helal ediyorum. Siz de bana haklarınızı helal edin” şeklinde konuştu.

Dursun Özbek, mali ve idari olarak ibra edildikten sonra tekrar kürsüye çıkarak, “Sizlere çok teşekkür ediyorum. Yaşasın Galatasaray” dedi. İbra olduktan sonra üyeler, Dursun Özbek’in yanına gelerek tebriklerini iletti.

Sozcu

boşbım.PNG

Eski Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, yıllık olağan mali genel kurulda ibra edilmesinden dolayı üyelere teşekkür etti.
Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulübün Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Anadolu Auditorium Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen mali genel kurulunda, geçen yıl başında bulunduğu yönetimin mali ve idari yönden ibra edilmesinden sonra basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı.

Üyelerin desteğini hiçbir zaman karşılıksız bırakmadığını aktaran Özbek, "Duygusal durumdaydım. Bütün genel kurul üyelerine teşekkür ederim. Ufak olaylar dışında çok güzel genel kurul oldu." diye konuştu.

Son dönemde yıprandığını ifade eden Özbek, mayıs ayında yapılacak seçimli olağan genel kurulda başkanlığa aday olup olmayacağına yönelik soruyu yanıtsız bıraktı.

CNNTÜRK

Sen yıprandın taraftarın ömründen ömür gitti.
Gidişin olur dönüşün olmaz inş.
Yerinde sağ ol. Galatasaray a bulaşma.

GSCimbom Mobile App

:) Hani çoluk çocuğu muhatap alırsın sonra başına çıkar ya o hesap...Adam seçimi kaybetmişti unutulup gidilmesi lazımdı ama o kadar çok kamuoyu üstüne gitti ki haklı olduğu konularda bile eleştirip dayanak olmadan adamı mağdur ettiler. Bu da şimdi seçim kazanmış gibi seviniyor kendi kendine gelin güvey oluyor üstat durum bu...

Bu herif secilirse gidene kadar ne birsey alirim ne de seyrederim,10 yillik digi-bein üyeliğimde biter

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Normal şartlarda da iptal et zaten renktaş islam alemine katkın olur sevap alırsın ihvancılara gidecek para mücahitlere gitse keşke :) Sonuçta rihanna'ları götürsünler diye mi abone oluyorsunuz galatasaray maçı izlemek için mi? Amaç maç izlemekse uydudan streamler var açın fransızca anlatımla izleyin benim gibi :) İhvanda avcunu yalasın...selametle mirim...

Bu herif secilirse gidene kadar ne birsey alirim ne de seyrederim,10 yillik digi-bein üyeliğimde biter

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Normal şartlarda da iptal et zaten renktaş islam alemine katkın olur sevap alırsın ihvancılara gidecek para mücahitlere gitse keşke :) Sonuçta rihanna'ları götürsünler diye mi abone oluyorsunuz galatasaray maçı izlemek için mi? Amaç maç izlemekse uydudan streamler var açın fransızca anlatımla izleyin benim gibi :) İhvanda avcunu yalasın...selametle mirim...
Ya haklisinda ugrasamiyorum oyle seylerle zaten bilgisayar elimize gecmiyor cocuklardan firsat yok e 1000km öteden de maca gidemiyoruz mecburen

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya haklisinda ugrasamiyorum oyle seylerle zaten bilgisayar elimize gecmiyor cocuklardan firsat yok e 1000km öteden de maca gidemiyoruz mecburen

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Anladım mirim ben fırsat bu fırsat geçireyim demiştim gıcık oluyorum katardan da...Adam açıklama yapıyor aileme karışamam ben onlara söylerim doğruyu ama gider yeğenim londrada zina yapar alem yapar orası allahla onun arasında ama doha'da izin vermem asla diye. Karısı istanbulda başını açıyor dohada kapanıyor hayırdır kardeş sümme haşa allah sadece katarda mı var? Keşke bıraksaydık da suudiler götürseydi yatsın kalksınlar tayyip erdoğana şükretsinler yoksa iran filan koruyamazdı türkiye olmasaydı...

Ezcümle herkes decoderini iade etse de bein eşşek gibi kulüplere para verecek hem de her sene daha fazla bu uluslararası konjonktür değişmediği müddetçe her şeyin bir bedeli var :) sanki taş attılar da kolları yoruldu gaz çıkardılar pardon gazlarını bile kendileri çıkaramıyor elin gavuru gelip pışpışlamasa :)

Üst Alt