Dursun Özbek'ten Transfer Talimatı!


1433767498-ozbektepe.jpg

Başkan Özbek, sportif direktör Cenk Ergün’ün Avrupa’daki görüşmeleriyle ilgili sunumunu dinledi, savunma ve forvetle ilgili çalışmaların acilen tamamlanması gerektiğini söyledi.


Galatasaray’da merakla beklenen transfer zirvesi dün gerçekleşti. Başkan Dursun Özbek, Florya’ya giderek sportif direktör Cenk Ergün’le transfer konusunu masaya yatırdı.

Görüşmede Ergün, geçen hafta İspanya ve İngiltere’de gerçekleştirdiği görüşmelerle ilgili ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdi. 7-8 futbolcuyla ilgili menajerler ve kulüplerle görüşmeler gerçekleştiren Cenk Ergün’ün futbolcularla ilgili ayrıntılı bilgilerin yanı sıra maliyetlerini de aktardığı öğrenildi.

Başkan Dursun Özbek’in, yapılan sunumu dinledikten sonra ilk planda forvet ve stoper transferinin bitirilmesi talimatını verdiği öğrenildi. Özbek’in, “Bu transferi lig biter bitmez resmiyete kavuşturun. Bu iki mevki için işi uzatmayın” dediği bildirildi.

Galatasaray’da geçtiğimiz günlerde teknik direktör Igor Tudor’un da katıldığı toplantıda en az 7 transfer yapılması konusunda görüş birliğine varılmıştı.

Milliyet


PORTAL HABERİ
 
Arkadaşlar mehmet özbek fan grubumuzda %1 komisyon ile çalışacak asistan alımı yapılacaktır.

Haftada bir sucuk ekmek partimiz var.
 
malum parti destekli illegal başkanı pohpohlamak ve taraftarın gazını almak için haber pompalama sezonu açıldı demek.
 
Dursun aga masayi donatin lan mı demiş !

Allahın looser i ,sen talimat versen ne olacak ,millet sana ağzıyla gülmeyi bırakalı çok oldu

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Bu Cenk Ergün ancak tatil icin cikiyor o ülkelere. Yakinda Hawaii cikarma yapar ve muhabirler sorusu üzerine, daha kesfedilmemis genc yeteneki izlemeye gittim der.
 
Bu transfer sezonu bombalar patlayacak bakakım. İsimlerden ziyade systeme uygun kaliteli ayaklar alınırsa başarıda gelebilir. Yok ne kimi kapa biliyorsam kapayım kafası ile alınacak ise ki bizde normal olanı başarı şansı fifty - fifty
 
Bu sezon spor salonuna hangi sakat oyuncuları alacaz acaba merak ettim şimdi.Spor salonunda serdar aziz sıkılmıştır.Onun için ilk 11 çıkarsınlar oraya
 
Bakalim bu kez transferleri agustos'dan once bitirebilecekler mi

Hoca belli, liste de buyuk ihtimal yonetim'e sunuldu veya ilerleyen haftalarda sunulacak, eksiklerimiz belli

Gorecegiz
 
Çaycıdan çay istese, adam bunu ciddi almaz dükkandan kovar.

Sen kim talimat vermek kim?

Paralı yandaş gazetelerin abartır ancak seni.
 
Hâlâ bu moronlardan iyi transfer beklemek...

Hadi mucize oldu gerçekleşti. Floryayı iyi yöneteceklerini beklemek...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Dursun Özbek Galatasaray in Bursa karşısında etkili oyunundan sonra transferi ikinci kamp dönemi sonuna erteleme kararı aldi

♤ fap fap ♤
 
Üst Alt