Dursun Özbek'ten Vergi Müjdesi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten Vergi Müjdesi!

bu vergi borçları bilançolarda dağıtılan tablolarda gösteriliyor muydu

toplam borç olarak açıklanan milyar liralara dahiller yani değil mi

Karsilik ayiriyorlar ama ceza kismi vergi barisi kararina dek toplama girmiyor

mahkemelik alacak ve borclar da oyle

cunku kesinlesmis olmuyorlar ama ne fark eder ki,bu haber dogruysa rivadan aldigimiz taksit kadar bir para demek

bu külüblerin nasil bukadar vergi borcu oluyor onu anlamiyorum her yil zarar yapan bir külübün bukadar vergi borcu olmasida ilginc yani

'Para hersey dir' AVM ler icin veya buyuk firmalar icin gecerlidir, sportif basari 1. hedef olarak kurulmus "spor kuluplerinde" bu sadece taraftari kandirmak olur. Taraftarin sahaya bakar bankadaki hesaba degil.

Kongre uyesi de mali duruma bakar ,bakmasi gerekir

saha sonuclari sahsen benim zerre umrumda degil ,belki baskalari size daha yakin dusunuyordur

saha sonuclari sahsen benim zerre umrumda degil ,belki baskalari size daha yakin dusunuyordur

Kendi fikrim; saha sonuclari veya sportif basariyi kaale almayanlar Galatasaray taraftari da olamaz kusura bakmasinlar. Cunku adama sorarlar sen Galatasarayi neden tutuyon veya niye seviyon? Herhalde 1905 den beri 'paramiz' var cevabi ile gulunc konusu olursunuz. Oyle spor kulubu taraftari olunmaz.

Ekleme: baska sebeplerden dolayi kongre uyesi olanlari bilemem tabi.

Son düzenleme:
tek marifeti yalakalık yapmak. ne yapalım yani şimdi çok iyi yalakalık yapıyor diye dursunu ayakta mı alkışlayalım

Buna benzer haberler gelse 10 sene 5 inci de olsak umrumda olmaz

para her seydir

Dalga mi geciyon

Biz taraftar olarak yonetimin yaptiklari işleri mi hesaplayacagiz

Taraftar stada mac izlemeye gelince borçlari mi dusunuyor

Yonetimin gorevi zaten borçu azaltmak, yoksa neye geldiler

Bizim icin onemli olan sportif basari, iyi bir teknik direktor, iyi bir kadro ve iyi bir oyun izlemek

2 yildir rezil futbol izliyoruz, ben Sampiyonlar Liginde takimimi gormeyi hedeflerken dursun sayesinde avrupa ligine alişacagiz, 4m eren'e veriyorlar, 4.5m serdar'a, 3m tolga'ya, sonrada cikip paramiz yok diyorlar, geç bu işleri

vergıde ındırım olmaz ancak vergı cezalarından dolayı ındırım almıstır.

yanı yaklasık 300 mılyon lıralık vergı cezamız varmıs demekkı.

eger dogruysa super haber.

vergi borcu nasıl indiriliyor ya
vergi borcu ödeyerek indirilir, bunun başka yolu yok

bu haydutlukla övünecek değiliz

edit: Gürsu'nun dediği gibiyse mantıklı tabii

Son düzenleme:

saha sonucları nasıl zerre umrunda degıl ? Galatasaray SK nın amacı nedır ? saha sonucları kadar kulubu malı acından ıyı ıdare etmek tabı onemlıdır ama senın bakıs acınla Galatasarayı degıl koc holdıngı tutmak daha mantıklı.

Geçen yıl şirket birleşmesi ile alakalı dönemin vergileri uzlaşmayla 19m'a bağlanmıştı. Neyin vergisi bu kadar?

Yine basladik forum hastaligina . Birader bu BENIM fikrim ,ben sizin fikirlerinizden alinti yapip karisiyor muyum

ben tesis gayri menkul vergi su bu ,bunlarla mutlu oluyorum ,gayet de tatminkar geliyor ,isinize bakin yahu alla alla ..

mecbur musunuz kardesim baskalarinin fikirleri ile ugrasmaya , size ne ????

Üst Alt