Dursun Özbek'ten Vergi Müjdesi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten Vergi Müjdesi!

Ben hakkımı helal etmiyorum. Biz ailecek her vergimizi devlete günü gününe ödeyelim.

Trafik sigortası her sene hasarsızlık indirimi adı altında tam tersi zamlansın, vergisini yıllarca düzenli ödeyen insanlara hiç bir teşvik veya teşekkür indirimi yok ama nerede vergi borcu olan kişi ve kurum varsa af geliyor.

Tekrar ediyorum hakkımı ve paramı helal etmiyorum.

Ayrıca bir kez daha görüyoruz ki, Riva ve Florya nasıl peşkeş çekildi, Dursun nasıl bu işi sabote etti ve Galatasaray'ı mahvetti, görüyoruz.

Devlet baskısıyla Riva ve Florya'yı peşkeşlediği için vergi kolaylığı gelmiş..
Ah Galatasarayım ah..
Kimler yönetiyor seni kimler!!

Bu haber tamamen eski bir haber Genel Kurul için ısıtılıp gündeme getirilmiye çalışılmış. Hatırlarsanız Aysal döneminden devlet Galatasarary'a Polat'tan döneminden dolayı vergi cezası kesmişti. Toplamda yaklaşık 250 - 300 Milyon'u bulan(Vergi aslı+ Cezase) vardı ve bu durumda 2016'da uzlaşmaya gidilip zaten çözülmüştü hatta kap'a açıklama yapmıştık yani bu haber çok eski bir haber.
Buyrun bu da Kap açıklaması şu anda neden tekrar gündeme getirildiği belli zaten yani haber ısmarlama.
"07 Eylül 2010 tarihinde, Şirketimiz ile birleşmesi tescil edilen Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş.'nin 2009 ve 2010 yıllarının ve Şirketimiz Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.'nin 2010 -2011 , 2011 - 2012 özel hesap dönemleriyle ilgili vergi inceleme rapor sonuçlarına istinaden yapılan vergi uzlaşma görüşmeleri sonuçlanmış olup ödenecek vergi tutarı toplam 19.931.688, 54 TL olarak belirlenmiştir."

Üst Alt